asimoya rakip made in konya_

fikret273

Üye
asimoya rakip olarak tamamı ben ve arkadaşıma ait bir robot yaptım.görüntülerine en kısa zaman da yayınlamaya çalışacağım.ben bunu lise de iken yaptım. akatl.com 'da görebilirsiniz.

kardeş verdiğin site açılmıyo ayrıca daha detaylı bilgiler verirsen memnun olacagım

tam olarak hangisini yaptın akatl.com demişsin ama tam link verirsen iyi olur robotlarla ilgili bir kaç başlık var hangisini yaptıysan onun görüntülerinin yada açıklamalarının olduğu linki verirsen daha iyi olur...

Çok güzel inşallah geliştirip devamını getirirsiniz.

fikret kardeş kesim ve bükme işini çok iyi yapmışsın incelediğim kadar çok az bir yanlış bükme dahi çok büyük yanlışlıklara sebep olur
şekilleri nerden buldun vede eklem yerlerine motor koyma işlemlerini nasıl yaptın
vede pic ile sınav çekme hareketi için toplam motor kontrolünü nasıl yatın
kullanmış olduğun motor biraz faklı galiba ??? ??? ???

ellerine sağlık çok iyi yapmışsın ama :eek: :eek: :eek: :eek:

Bu robot uzak doğu malıdır, kit halinde satılıyo yaklaşık 1000$ fiyatı var. parçalar demonte geliyor ve kendiniz monte ediyorsunuz.

Bu robot uzak doğu malıdır, kit halinde satılıyo yaklaşık 1000$ fiyatı var. parçalar demonte geliyor ve kendiniz monte ediyorsunuz.
Çok doğru söylemişsin kardeş bu iş öle iki lise öğrencisinin tek başlarına yapacağı kadar kolay bi iş değil bunlarda bizi yicek :D

Yazık ya.. İşte bu yüzden ülke olarak teknolojiyi hep geriden takip ediyoruz..

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri