Asansörler Hakkında Her Şey Burada

elinize sağlık
peki benden de bir soru; bir asansör kapı açık halde 2 sn içinde 1 m aşağı ve sonra yukarı çıkabilir mi?

cıkar
kart revızyon moduna alıp asagı yada yukarı cıkarabılırsın
asandolıne gore degısen klemens uclarından bazılarını sontlemen yeterlı ama asansorun kart tıpı ne o onemli

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
iyi günler asansör kapı kilitleriyle ilgi beni bilgilendirirseniz cok sevinirim okulla ilgili bi projem varda

asansörün gitmesi için 3 ana başlık altında emniyete bakılır
1 - acil durum stopları bu gelmez ise asansör kendini arızaya alır. ve kolay kolay gitmez sigortalar atınca vs.
2- dış kapıların birincil emniyeti biz ona fiş kontal diyoruz kapının kapanıp kapanmamasına bakar ve bu gelmedende asansör hazırlık yapmaz gitmek için
3- son kontrol diyebilirim asansör kapısının kapandığının teyeti için kullanılır kapının kapandığında karşıdan bir dil çıkar ve kapıyı kilitler açılmasın diye vs.

kuyu dibi ağırlık altı tampon nedir anlayamadım bilen varsa söylesin ric ederim
kuyu dibi tampon asansörün olaki dibe çakması durumunda darbeyi en aza indirmek için sert plastiğin yayla desteklenmesi halinde oluşan basit bir sistemdir
------------------
İyi akşamlar,

Eski tip bir asansörümüz var,aydınlatma problemi vardı,karşılıklı 2ser toplam 4 adet lamba bulunuyor,yenilerini takarak sorunu giderdik ancak asansör kapısı kapandıktan belli bir süre sonra sönmesi gereken lambalardan yalnızca 2si sönüyor,diğer 2si yanmaya devam ediyor.Neden olabilir,konuyla ilgili bilgilerinizi rica ederim.

Teşekkürler..
diğer ikisini normal fazdan vermiş muhtemelen sonradan çekilmiş bir hat

Son düzenleme:
cıkar
kart revızyon moduna alıp asagı yada yukarı cıkarabılırsın
asandolıne gore degısen klemens uclarından bazılarını sontlemen yeterlı ama asansorun kart tıpı ne o onemli
asansörün 2 sn içinde bunları yapması imkansız üstelik kapı açık iken :) o asansörcü iyi bir kalpazanmış yada kapıları şöntlediğine göre insanların canlarını düşünmeden

asansörün 2 sn içinde bunları yapması imkansız üstelik kapı açık iken :) o asansörcü iyi bir kalpazanmış yada kapıları şöntlediğine göre insanların canlarını düşünmeden
İyi günler ben asansör yazılımı üzerine çalışmak istiyorum.
kuyu dibi tampon asansörün olaki dibe çakması durumunda darbeyi en aza indirmek için sert plastiğin yayla desteklenmesi halinde oluşan basit bir sistemdir
------------------
diğer ikisini normal fazdan vermiş muhtemelen sonradan çekilmiş bir hat
Asansörde hangi yazılım dilleri kullanılıyor. Bana c basic dediler ama firmalar hangi dili daha çok kullanıyor. Bilen var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri