Asansörde Pic yazılım sorunu

Ben de baştan beri onu demeye çalışıyorum işte.
Zaten bu kurnazlık yapılmaması gereken bir şey.
Onları yapmalarının amacı;
Müşterisinin kendisinden kopmamasıdır.
Yani kendinden ürün almışsa 2-3 yıl sonra bir bahane çıkartarak satıcıya geri dönmesidir.
Hiç para almasa bile, bir çayını içip aradaki ticari bağı koparmamaktır.
Daha bir sürü neden söylenebilir...

bu konuda haklısın benım ızledığım yon farklı yanlız bu konuda:)çiftçilerle çalışıyorum baharda sulama mevsımı başladımı benim satış yaptığım muşterılerıme uğrayıp ben onların çayını içiyorum hemde verdığım cihaz için guvence vermış oluyorum gerçı biraz yorucu oluyor arazıde ovada bağda ama emeklılığın tadını çıkartıyorum:) zevk alıyorum hem muşterılerımı memnun edıyorum

Ben de baştan beri onu demeye çalışıyorum işte.
Zaten bu kurnazlık yapılmaması gereken bir şey.
Onları yapmalarının amacı;
Müşterisinin kendisinden kopmamasıdır.
Yani kendinden ürün almışsa 2-3 yıl sonra bir bahane çıkartarak satıcıya geri dönmesidir.
Hiç para almasa bile, bir çayını içip aradaki ticari bağı koparmamaktır.
Daha bir sürü neden söylenebilir...

bu konuda haklısın benım ızledığım yon farklı yanlız bu konuda:)çiftçilerle çalışıyorum baharda sulama mevsımı başladımı benim satış yaptığım muşterılerıme uğrayıp ben onların çayını içiyorum hemde verdığım cihaz için guvence vermış oluyorum gerçı biraz yorucu oluyor arazıde ovada bağda ama emeklılığın tadını çıkartıyorum:) zevk alıyorum hem muşterılerımı memnun edıyorum

Senin izlediğin yöntem en güzeli ve en ahlaklısı.
Keşke herkes işine o derecede saygılı olsa...

Ben bir çok firmaya Asansör kart yazılımları yaptım.. Konuya geç giriş yaptım ama.. Asansörlerde bir takım özellikler vardır. Bir park durağı ? İki Konum Reset özelliği. Bu özellikler aktif ise asansör zemin kata yada ayarlanan kata yönlenir. diğer bi durum ise kayıt girişlerinin kısa devre olmasıdır.Konum Reset sistem konumunu kaybettiğinde devreye girer(elektik gittiğinde). Ama park durağı belli bir süre bekler. Sonra eğer kayıt yoksa asansör ayarlanan durağa gider. Zamanlama söz konusu şöyledir. Eğer Bakım süresi diye belirtilen süre dolmuş ise Kart sadece iç kayıtları kabul eder. Dış kayıtları kabul etmez. Ama kata yönlenme gibi bir saçmalık yapmaz.. Yalnız tasarımda bir problem varmı onu bilemem. Kontaktörlerde filtreler varmı? bunlara bakmak gerek..

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri