Asansör kontaktör ses problemi

Merhaba,

binamızın asansör panosunda 5 adet schneider marka kontaktör var ve bunlar çok sesli çalışıyor. Bunları sessiz olanları ile değiştirmek istiyoruz. Bu konuda önerileriniz nedir acaba ? Üzerinde ki kontaktörler 32A gücünde diye biliyorum. Asansör panolarında ki kontaktörlerin acaba hepsi sürekli çalışıyor mu ? yoksa bazıları acil durumlar için mi var ? Kontaktörlerin resmini aşağıya ekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 95145
hangi ildesiniz hocam yardımcı olalım
Kontaktör sesinin de çözümü var arkadaşlar boşuna eziyet çekmeyin yer ankarada ya da yakın yerlerde ise yardımcı olabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
hangi ildesiniz hocam yardımcı olalım

Kontaktör sesinin de çözümü var arkadaşlar boşuna eziyet çekmeyin yer ankarada ya da yakın yerlerde ise yardımcı olabilirim
kayserideyim hocam ben, iletişim bilgisi gönderirseniz iletişime geçelim altı üstü 300km mesafemiz var

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri