Asansör Konfor Ayarı Yardım..

parametreler ile oynadım işte sonuç degişmedi
parametrelerle oynamdan önce kabinin rahat olduğunu ve sıkışma yapmadığından emin miyiz acaba.ağırlık kabine göre dengelim yoksa daha fazla mı onu da bilmek gerek. motor sürücüye tam olarak tanıtılmış mı acaba. sizin girdiğiniz parametreleri oto-tanım yapılarak mı yaptınız.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
asansör firması her ay bakıma gelir sadece ayar ile halledilecek bir sorun ise zaten hallederler.

SANANE yetkin olmayan işi yapma kurcalama elleme çok canını sıkıyorsa çağır servisi yapsın zaten ücret almıyorlar Bakım anlaşmasından dolayı. her hangi bir arızada kazada sorumluluk alabilecekmisin mesela biri sıkışsa asonsör firmasının eline koz veriyorsun biri oynamış der suç sana kalır
Malesef dediğiniz gibi olmuyor. Ben asansörcüyüm . Müşteri şikayet etmiyorsa bu tip sorunlar halledilmiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri