Asansör aku sarj modulu

jeyhun

Üye
Merhabalar. Aku sarj modulunda diod bozuk. Şu diodun hansi tip tipve ya teknik karakter bilen varsa lutfen yardımcı olsun

Ekli dosyalar

• 83.jpeg
    83.jpeg
    30.2 KB · Görüntüleme: 31
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
usta, üzerindeki kodla(83) butun neti aradim,bulamadim. renk işaretleme ile aradım bulamadım.
üzerinde 2 yeşil çizimi ve 83 yazılıb. datasheet olan varsa lütfen yardımcı olsun.

Öncelikle uyarıyı yapmak zorundayım:
Asansör kartlarını üreticinin haricinde birinin tamir etmesi yasaktır,
bir sorun durumunda yasal olarak sorumlu olursunuz.
Montaj ve Bakım firmalarıda kart değişimi veya üreticinin yetkilendirmesi veya izni ile belli mudahalelerde bulunabilir.

İlgili kartın fotoğraflarınıda eklersen
elemanın yaptığı işe göre bir şey söylenebilir.
Diyot olmayabilirde.

ABI uyarıyı için tesekkur ederim. Asansör cok iyi çalışıyor. benim cartla bir işim yok.
sadece akünu sarj edmek üçün elavə sarj modulu var. diod orda bozuk

Devreye nasil takilmiş ona bakmak lazım. diyot kisadevre olduğunda bir sigortayı attirma maksadiyla konduysa Transil diyot olabilir.

diyot 2 adet. 1-ci diyot trafodan sonra, 2-ci diyot çikişa paralel (qoruyucu kib
i)

ben asansörcüyüm mesaj at yardımcı olayım ne yapmak istiyorsan

asansörun 48volt akü şarj modulunda bu diyodan 2 aded bozuk. onlarin markasin bulub deyismek isteyirem.ilginiz icin tesekkur edirem.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri