Armatür Markası Olarak Ne Tavsiye Edersiniz?

biciye

Üye
bir proje üzerinde çalışıyorum malzeme fiyatlandırma aşamasındayım ve haliyle listede armatürler de var. piyasada yeniyim bir kaç pahalı marka tanıyorum. bunlardan pelsanın kaliteli ve uygun olduğunu biliyorum fakat alternatif markalar önermenizi rica ediyorum. ihalede kabul ettirebileceğim kalitede ve fiyatta orta halli olabilecek, şantiyenizde projelerinizde kullanıp ömürlük olmasa da uzun soluklu memnun kaldığınız, arkanızdan şikayet almadığınız markalar var mı? (daha çok fabrika, alışveriş merkezi, benzin istasyonu tarzı işlerim oluyor)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Pelsan kaliteli mi ? Hiç duymamıştım :)
Benim önerilerim ;
1- EAE
2- Phillips
3- Siteco ( kendileriyle hiç tanışmadım ama, çok kaliteli ve ona göre de fiyatlı bir ürünMÜŞ)

siteco philips tabiki iyi fakat bunları ihalede özellikle istemedikçe kullanmamakta fayda var çünkü fiyatları çok yukarıda kalıyor. daha ortahalli bir marka istiyorum aslında süper kalite olmasa da orta kalitede

Alternatif bir ürün olarak CemDağ da düşünülebilir.

teşekkür ederim önerileriniz için fiyat araştırmasında alternatiflerim arasına aldım.. başka önerisi olan varsa yazabilir konuy takip edeceğim

teşekkür ederim önerileriniz için fiyat araştırmasında alternatiflerim arasına aldım.. başka önerisi olan varsa yazabilir konuy takip edeceğim

Piyasadaki tüm armatür üreticisi firmalara balast tedarik ediyoruz.

Kullanacağınız armatürün lamba tipini yazarsanız fikirlerimi paylaşabilirim. Tabii ki benim fikirlerim kişiseldir, firma ile ilgisi olmayacaktır :)

"Kullanacağınız armatürün lamba tipini yazarsanız fikirlerimi paylaşabilirim." demişsiniz fakat sanırım yanlış anladınız beni lamba tipiyle bir ilgisi yok sorumun ben her tip için önerebileceğiniz armatür markası istiyorum. belli bir armatür tipi kullanmıyoruz projeden projeye ihtiyaçlar değişiyor illaki..sadece ortahalli ve kalite konusunda bir siteco bir philips kadar olmasa da orta kalitede uygun bir marka arıyorum. 2günde bozulan cinsten armatürleri de kullanmıyoruz kötü markalar istemiyorum yani. bu konuda yardımcı olabilir misiniz??

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri