Arkadaşlar yazdığım düşüncelerimi yorum yapapabilecek varsa memnun olurum

bizler kimin malını kimden saklıyoruz ki bu dışa bağımlılık olduktan sonra böyle kendini çok biliyor sanıpda ancak bilgisi bi ceviz kabuğunu doldurmayacak kişilerr olduktan sonra elektrik elektronik mühendisleri teknisyen ve teknkerleri işde böyle oynatır amelilik yapar devam edelim arkadaşlar ameliliğe sonra mühendisler ne biliyor demeyin ben bütün arkadasloara s7300-400 movicon gibi konjularda yardımcı olmaya 24 saat bekliiyorum bana özelden ulasabilirler ayrıca og röle ayarları içinde konusabiliriz bende bilgi saklanmaz dağıtılır ve paylasılır çünküz biz anadolu çoçuğuyuz

hocam merhaba mühendis tekniker teknisyen oynatıp oynatmama konusunda yorum yapmak istemiyorum kendinden emin olan bilgi sahibi olan kendini yenileyebilen bilgisini tecrübesini saklamaz saklamamalı diye düşünüyorum düşünsenize bizim hocalarımız okulda bizlere bir şeyler verebilmek için çırpınıyorlardı hiç biriside ben bunlara bir şeyler öğretiirimde bunlar benim karşıma çıkar diye düşünmemiştir herhalde ;hocalarımızı gördüğümüz zaman önümüzü ilikleyip ellerini öpüyoruz.Bilgi öyle diploma ile de gelmiyor ayrıca bilgi paylaşmanız yardımcı olmanız size dahada çok şey katacaktır zaten saygılar iyi çalışmalar dilerim

En basiti Sibernetik mucidi El Cezire'dir fakat bir çok kimse tarafından bilinmez. Daha Türk mucidi veya üstün bilgi sahibi olup ta tevazusundan dolayı reklam olmayıp ülkemizde yaşayan sessiz sedasız yoluna devam eden ve sırf Allah rızası için eğiten ve öğreten insanlarımız sağ ve var olsunlar.

Yıllardır Türkiye'de İstanbul gibi bir mega kentte o kadar dershane ve diğer eğitim kurumları olmasına rağmen üstün başarılı insanların sayısı çok azdır. Anadolu şehirlerinde kendi çabası ile bir yerlere gelen insanlarımızı nufusa oranladığımızda sayısı daha fazladır.

Altınlar keşfedilmemiş harabelerden çıkar, meydanlarda bulunamaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri