Arkadaşlar paylaştığım devrenin çalışmasını kısaca anlatırmısınız ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çaylak41

Üye
Şimdiden teşekkürler.
resim_2021-03-05_133130.png

Start , stoplu termik korumamalı ( termik kontağı kumanda devresine bağlı değil ) direk kalkışlı motor yolverme devresi . Bir cümlede anlattım , kurtarır mı ? Yoksa biraz daha kısaltalım mı :)

En basit kontaktör motor bağlantısı işte neyi var anlamayacak s0 stop butonu s1 start butonu s1 e basılınca k1 kapanıyor motor çalışıyor k1 in normal açık kontağını s1 butonunu mühürlemek için kullanmış.

En basit kontaktör motor bağlantısı işte neyi var anlamayacak s0 stop butonu s1 start butonu s1 e basılınca k1 kapanıyor motor çalışıyor k1 in normal açık kontağını s1 butonunu mühürlemek için kullanmış.
ne var anlamayacak diyorsun ama sen bu işin içindesin belliki. ben öğrenciyim hatırlatiyim dedim
Start , stoplu termik korumamalı ( termik kontağı kumanda devresine bağlı değil ) direk kalkışlı motor yolverme devresi . Bir cümlede anlattım , kurtarır mı ? Yoksa biraz daha kısaltalım mı :)
biraz daha uzun olsa daha iyi olur sanki :)

ne var anlamayacak diyorsun ama sen bu işin içindesin belliki. ben öğrenciyim hatırlatiyim dedim

biraz daha uzun olsa daha iyi olur sanki :)
bir de şu tarzda anlatırsanız daha iyi olur : faz uygulanıyo fazda sigortalara gidiyo gibisinden
anlayamadım ki geldim yardım istedim bu kadar ön yargılı olmayın lütfen.

bir de şu tarzda anlatırsanız daha iyi olur : faz uygulanıyo fazda sigortalara gidiyo gibisinden
Onu EML 1. sınıfta anlatıyorlar ve EML 3.sınıfta otomatik kumanda dersi var ve sorduğun soru otomatik kumanda devresi . Bu işte bir acayiplik var .

Biraz daha uzun olabilir sanki. bir de şu tarzda anlatırsan daha iyi olur. faz uygulanır sigortaya gelir sonra motora gider tarzında
Onu EML 1. sınıfta anlatıyorlar ve EML 3.sınıfta otomatik kumanda dersi var ve sorduğun soru otomatik kumanda devresi . Bu işte bir acayiplik var .
valla hoca bu şekilde istedi dostum

yazcakmısın kanka
Genelde insanlar kendilerinde olmayan ya da vermeye imtina ettikleri şeyleri başkası isteyince bende yok derler . Bu da bir cevap .
( İmtina etmek : kaçınmak , istememek )
tamam sen bilirsin zorla isteyen yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri