Arkadaşlar dc motor ve ac motorların asenkron ve senkron motorlar ile ilgili deney??

Arkadaşlar dc motor ve ac motorların asenkron ve senkron motorlar ile ilgili deney istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim resimli veya anlatımlı ??

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
ne zor bişey yazmışız be halbukı sitede bi bununla ilgili döküman yok !!!!

Deney istiyorsun Benim bildiğim deney Bir projeyi tasarlamak uygulamak. böyle olunca elektrik motorlarını tasarlayan ve uygulayan
yani yapan ve bunun sonuncunu isteyorsun böyle bir proje yapan kimse bedavadan kimseye vermez.
Ancak simulasyon çalışmaları ve Elektrik motorları yapısı ve özelikleri hakında döküman bulursun buda çok MEGEP Dökümanları
Buyur aşağıda elektrik motorları hakında dökümanlar var.

Ekli dosyalar

• Ac Ve Dc Makineler.pdf
    2.4 MB · Görüntüleme: 45
kardeş okulda deneyını yapıcam ben donem odevı onun ıcın deneyde neler yapılcak bı kıtapçık türü bişey arıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri