Arkadaşlar bu tip bir lamba yanarmı yapabilirmisiniz bunu ben yapamadım

Videodaki gibi bakır kablo aldım.
Neodyum mıknatısda aldım.
Avometreye bağladım. Voltajında , amperinde hiç bir milim oynama yok.
El feneri normal lamba denedim yakmadı.
Led lamba denedim yakmadı.

Siz yapabilirmisiniz bu videodaki düzeneği ve bir lamba yakabilirmisiniz ?

Adam yapıyor ama. Dönme hareketi olmadan nasıl elektronlar ortaya çıkıp akım oluşuyor çok şaşırdım ?

Free Energy Device Tested On Light Bulb : Beleş Elektirik | İzlesene.com Video

Dostum sahte videolar bunlar boyle birsey olsa dunyada enerji sikintisi diye birsey olmaz. Devletler katrilyonlar harcayip barajlar yapmaz, riske girip nukleer santraller kurmazlar. Arabalar benzin kullanmaz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ; birde youtube proxyden girip açabilirseniz böyle bir video var.

bedava enerji üretimi elektrik üretimi - YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=PCCbFe1kRFM

Acaba dedim yanında 9 voltluk pil var ve ilk önce düzenekteki bakır kablolara elektrik verip. İlgili bakır sarımda bir süreliğine elektrik kalıyor ve o mu ufak elektrik motorunu bir süreliğine döndürüyor diye düşündüm.

Aynısını bende 3 tane kalem pil ile denedim. Bakır sargıya elektrik verdim. Sonra bakır sargıların ucundan elektrik varmı diye voltmetre ile baktım.

Voltmetredek en ufak bir hareketlenme gene olmadı ? Voltmetre sağlam. Pilleri denediğimde voltlarını gösteriyor , çalışıyor.

Bunların sahte olarak nasıl yapıldığını anlatan videolar varmı acaba internetde ?

Genelde masada / zeminde bir delikten kablo geliyor duzenege yapilisi bu ayni video isminin basina fake yazip aratirsan cikar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Acaba dedim dönmeden de bakır ve mıknatısı karşı karşı getirince elektron hareketidemi oluyorda biz mi bilmiyoruz dedim. :) Neyse alternatörlerde elektrik üretmek için rotorda dönme hareketi her türlü şart bunu iyice anlamış olduk :)

O iki mıknatısın mesafesini koruyarak elinizle hızlı hızlı ileri geri sallarsanız çok az bir gerilim alırsınız.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri