arkadaşlar bilgisayarımdaki gizli dosyaları göremiyorum

yakkaya

Üye
arkadaşlar bilgisayardaki gizli dosyaları göremiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

onlara baktım ama calışmıyor onlar indirdim onları birtanesi hic calışmadı degeri de hata verdi

gizli dosyaları göremiyorsan muhtemelen amvo.exe virüsü bulaşmıştır.
bu virüs özelliği gizli olarak atanmış dosyaları göstermek için klasör seçeneklerinde gizli dosyaları göster seçeneğini pasif yapar siz göster dedikçe de tersini yapar bunu engellemek için
başlattan çalıştıra gir oraya msconfig yaz ve enter de
gelen seçeneklerde bazı hizmetler var bilgisayar başlarken bunlar otomatik çalışır işte amvo exe isimsiz olarak bu seçeneklere kendisini eklemiş olacaktır siz bunu pasif yapın ve bilgisayarı yeniden başlatın
önceki verdiğim linkteki programlar işe yaramalı

teşekkür ettim arkadaşım hallettim cok sagol şimdi görünüyor teşekkürlür

yakkaya ' Alıntı:
teşekkür ettim arkadaşım hallettim cok sagol şimdi görünüyor teşekkürlür

denetim masasından klasör seceneklerinden gizli klasörleri göster secenegini bi tıkla degişmediğini lala göreceksin

bende yaptım ama düzelmedi arkadaşlar başka bir yolu yokmu bunun

Bilgisayarında amvo ya da Ranvrgn virüsü var. Bunun için Antivir yazılımını güncelle ve taranmasını sağla. Ya da Google'a Amvo virüsünden kurtulma yazıp araştır.

Son düzenleme:
bende yaptım ama düzelmedi arkadaşlar başka bir yolu yokmu bunun

Ben eklediğim programla kurtulmuştum bu sorundan. İndirince çift tıklayın ikona yeterli. Program kendisi çalışıp hallediyor.

Ekli dosyalar

• AmvoTemizleme.rar
    1.6 KB · Görüntüleme: 0
valla herkesten gelen yöntemleri denedim en sonunda kafam bozuldu format atıım :/

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri