Arkadaşlar çözün ücretini söyleyin.

Lisanslı bir yazılım var ve Crack mı talep ediyorsunuz?

Anladığım kadarıyla arkadaşımız aracı hizmet arıyor.

İlgili firma ile diyalog kurabilecek ( sanırım yabancı dil sorunu yada bilemediğim başka sorun ) bu ürün için lisans satın alıp bu arkadaşımıza teslim edebilecek.

Yani şu an anladığım arkadaşımız bu işlem için hizmet satın almak istiyor.

Bu tür özel yazılmış programlarda crack imkanı çok zordur. O nedenle o sayfada telefon numarası görüyoruz. Bu işler windows küreklemek gibi değildir.

arkadaşlar ben anlatamadım bu firma kapanmış 1999 destek veren yok kendi yerli imkanlarımızla türkiyede bunu çöze bilene ücretini vereyim diyorum

Anladığım kadarıyla arkadaşımız aracı hizmet arıyor.

İlgili firma ile diyalog kurabilecek ( sanırım yabancı dil sorunu yada bilemediğim başka sorun ) bu ürün için lisans satın alıp bu arkadaşımıza teslim edebilecek.

Yani şu an anladığım arkadaşımız bu işlem için hizmet satın almak istiyor.

Bu tür özel yazılmış programlarda crack imkanı çok zordur. O nedenle o sayfada telefon numarası görüyoruz. Bu işler windows küreklemek gibi değildir.
Böyle bir firma yok .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam o zaman bu programı kırmak çok zor.

bu benzeri programlar sizin ekranda gördüğünüz kod makinadaki konfigürasyona göre üretilirler. Bu kod neredeyse eşsizdir. Sonrasında aradığınız numaradaki kişi sizden bu kodu ister ve size kendi algoritmalarıyla yazdıkları şifreleme sistemindeki çevirici program yeni bir kod üretir. Siz programın ücretini yatırdığınızda o kodu size verirler.

Yani firma yoksa sizin bu sorunu aşmanızı çok zor görüyorum.

Bu program ne yapıyorsa aynı görevi yapacak başka bir sistem program kullanamazmısınız?

hdd ile ilgili bazı seri no değiştirme programları vb var ortalıkta, işe yarar mı acaba..

Hocam o zaman bu programı kırmak çok zor.

bu benzeri programlar sizin ekranda gördüğünüz kod makinadaki konfigürasyona göre üretilirler. Bu kod neredeyse eşsizdir. Sonrasında aradığınız numaradaki kişi sizden bu kodu ister ve size kendi algoritmalarıyla yazdıkları şifreleme sistemindeki çevirici program yeni bir kod üretir. Siz programın ücretini yatırdığınızda o kodu size verirler.

Yani firma yoksa sizin bu sorunu aşmanızı çok zor görüyorum.

Bu program ne yapıyorsa aynı görevi yapacak başka bir sistem program kullanamazmısınız?
imalatcı firma panel yerine pc kullanmış 50 adetten fazla rezistansı kontrol ediyor fanları açıp kapama manuel çalıştırmaya yarıyor aynı zamanda makina konveyör sistemli fırın kontrol programı.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri