ariston margherıta 2000 (al 108 x)

furkano

Üye
makınedeki sorun şöyle sinyal lambaları falan yanmıyor kapıyı da kıtlemıyor ama ventıl su ıstıyor ve program seçme şalterı sonsuz donguye gırmıs durumda cevaplarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler kolay gelsın

kapak mandalı,Kapı kilidi veya kart arızalı !

al 108 x makinanın arızası varda açma kapama işigi yanıp yanıp duruyor bu makinanın arzasını bana belirtirseniz sevinirim

merhabalar bu makinanin kapak kilidi şeması konusunda yardımcı olabilirmisiniz baglantıların yanlış yapılması durumunda kartın yandığını ögrendim doğrumudur ? renkler yada nereden gelen kablolar hangi uçlara takılacak bilgi verebilirmisiniz..?

şimdiden çok teşekkür ederim..

Selam arkadaşlar,
Bende de ARISTON MARGHERITA 2000 AL108X makina var.

Kısa programda çalıştırdığınızda suyu alıp boşaltıyor ve program düğmesi sürekli dönmeye başlıyor. Hata kodu olarak F07 veriyor.
diğer programlarda ise çalışıyor ama o programda takılı kalıyor. Manuel programı ilerlettiğinizfde devam ediyor.

Sanıyorum kart problemi ama sizinde deneyimlerinize ihtiyacım var. Kart değişikliği gerekiyorsa nereden ve ne kadar 'a alabilirim. Yada değer mi ? Çünkü 2 sene öncede servis kartını değiştirmişti.

Teşekkürler.

Selamlar
F07: rezistans rolesi yapışık
rezistansi kontrol et
kart degiştir
kart soketlerini kontrol et

Selam arkadaşlar,
Bende de ARISTON MARGHERITA 2000 AL108X makina var.

Kısa programda çalıştırdığınızda suyu alıp boşaltıyor ve program düğmesi sürekli dönmeye başlıyor. Hata kodu olarak F07 veriyor.
diğer programlarda ise çalışıyor ama o programda takılı kalıyor. Manuel programı ilerlettiğinizfde devam ediyor.

Sanıyorum kart problemi ama sizinde deneyimlerinize ihtiyacım var. Kart değişikliği gerekiyorsa nereden ve ne kadar 'a alabilirim. Yada değer mi ? Çünkü 2 sene öncede servis kartını değiştirmişti.

Teşekkürler.

:) sorum bu değildi ama dönüşünüz için teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri