ariston avxl 105 pompa sorunu

erdal3458

Üye
selam. ariston avxl 105 pompa sürekli çalışıyor. triyaktan olabilir denildi bu kartın görselini yükleyip triyakın ne olduğunu işaretlerseniz çok menmun olurum.

selam. ariston avxl 105 pompa sürekli çalışıyor. triyaktan olabilir denildi bu kartın görselini yükleyip triyakın ne olduğunu işaretlerseniz çok menmun olurum.

ya kardeşim senin şimdi bu yaptığın bu forumda pişkinlikte son noktadır.biri sana kartı bulacak görselini yükleyecek pompaya ait triakı işaretleyecek başka bir şey de istermisin......

bi zahmet kartı sök
bi zahmet resmini çek
bi zahmet resmini foruma yükle
bizde gönderdiğin resim üzerinde triakı işaretleyip gönderelim

ya kardeşim senin şimdi bu yaptığın bu forumda pişkinlikte son noktadır.biri sana kartı bulacak görselini yükleyecek pompaya ait triakı işaretleyecek başka bir şey de istermisin......

bi zahmet kartı sök
bi zahmet resmini çek

hata yaptıysam özür. resim yüklemeyi bilmiyorum ama deneyeceğim.

hata yaptıysam özür. resim yüklemeyi bilmiyorum ama deneyeceğim.
resmi çek.
çektiğin resmi bilgisayara kopyala
internetten herhangi bir resim upload sitesine girip bu çektiğin resmi upload ed
upload linkini forumda cevap yazdığın kutunun üstünde ınsert ımage linkini tıklayıp çıkan boş satıra upload linkini yapıştır.yazacağın şeyler var ise kutucuğa yaz.cevapla de resim foruma yüklenmiş olur

ewo.jpg

fq67m.jpg

fq68q.jpg

benim kart bu pompa sürekli çalışıyordu. yanık yeri görmüşsünüzdür köprü atıldı ama olmadı.triyak neresinde acaba. yardımcı olursanız sevinirim.

bi zahmet kartı sök
bi zahmet resmini çek

fq67m.jpg

fq68q.jpg

benim kart bu pompa sürekli çalışıyordu. yanık yeri görmüşsünüzdür köprü atıldı ama olmadı.triyak neresinde acaba. yardımcı olursanız sevinirim.

fq6wx.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri