ariston 4558 nf arıza

gerenberet

Üye
Selamlar
internetten servis ararken sizi buldum servis gelecek ama ariston hakkında olumlu şeyler duymadığım için yardımınızı bekliyorum

sigorta gidip gelince makina durmuş tekrar çalışmaya başlamış ben yoktum ama ne lambaları ne göstergeleri yanıyor 2 gündür sürekli çalışıyor nofrost kısmı soğuk olmasına rağmen alt kısım nerdeyse normal soğuk değil ve plastik kokusu var birde no frostta göstergeleri içinde onun alt tarafına sanki bir yerden yanmış gibi bir iz var ama öncedenmi vardı yenimi oldu bilmiyorum sanki o bölgeyi sıcak şiş sokup delmişsin gibi.. :(:mad:

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

kartın besleme devresi patlak.ayrıca gene kartın üstünde varistörler patlak.motorun sürekli çalışmasıda bundandır.kartınızın tamir olması lazım.

kartın besleme devresi patlak.ayrıca gene kartın üstünde varistörler patlak.motorun sürekli çalışmasıda bundandır.kartınızın tamir olması lazım.

cevabınız için teşekkürler peki dolabı götürürlermi hemen tamir edeilece bir olaymı bize ortalama kaça patlar..
:confused:

cevabınız için teşekkürler peki dolabı götürürlermi hemen tamir edeilece bir olaymı bize ortalama kaça patlar..
:confused:
dolabı götürmeniz gerekmez kartı söküp tamir ettirmeniz lazım
sitenin firma rehberinden bana yada beyinci ali ustaya yollarsanız gereken yapılır masrafta max 50 ytl tutar

Servis geleceğini söylemişsiniz. Gelince zaten kartın yanık olduğunu söyleyip değiştirecek. 200-250TL arası bir bedel yeni kart için ödeyeceğiniz tutardır.

dolabı götürmeniz gerekmez kartı söküp tamir ettirmeniz lazım
sitenin firma rehberinden bana yada beyinci ali ustaya yollarsanız gereken yapılır masrafta max 50 ytl tutar

teşekkürler... zaten çok yüksek bir rakam isterse ben yaptırmam yardımlarınız için çok teşekkürler.. :rolleyes:
------------------
Servis geleceğini söylemişsiniz. Gelince zaten kartın yanık olduğunu söyleyip değiştirecek. 200-250TL arası bir bedel yeni kart için ödeyeceğiniz tutardır.

ayvayı yedik ben ozaman ona yaptırmam... yazık 50 liralık bedeli 250 çok yazık..

Son düzenleme:

aynen dediğiniz gibi söyledi hatta gözümlede gördüm yanıktı 320 istediler.
yapabileceğim bişi varmı mecburen vermek zorundamıyım...

aynen dediğiniz gibi söyledi hatta gözümlede gördüm yanıktı 320 istediler.
yapabileceğim bişi varmı mecburen vermek zorundamıyım...
abicim zaten ne yapman gerektiğini yazdım yukarda ...kartı yollucaksın tamir edicez takıcaksın gülegüle kullanıcaksın....sitenin ana sayfasında firma rehberi var aşşalarda oradan bana ulaşabilirsin.50 ytl tamir ücreti var..yok ben razıyım diosan taktır sıfırını kullan paşa paşa:)

çok teşekkür ederim yardımınız için arayacağım sizi... :)

Daha öncede buraya yazmıştım ariston buzdolabımızın ana kartı yandı supermaster35 sayesinde sorunumuzu hallettik kart tamir olmadı ancak bize yenisini yolladı şuan sanki eskisinden daha iyi çalışıyor kontrol kalemi aracılığıyla supermaster35 e çok teşekkür ediyorum.... :)

hazır birşeyde sormak istiyorum dolap ilk çalışmaya başladığında 10 saatten fazla çalıştı bu normalmidir çalışma ve durma süreli nekadardır

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri