Teşekkür ederim. Ben de dun gece durmadim actim makinayi. Kartinda yanik yeri gordum. Simdilik sorum su. Karti her hangi bir elektronikciye gotursem. Ayni sekilde tamir ederse programini tekrar yukletmeden kullanabilir miyim.programi Ben YADA baskalarina herhangi biri yukleyebilir mi. Derdim yuksek Mebla odememek.

Selamlar Abim.
kart her ariza yapdiginda proqram yuklemek lazim olmuyor.Yani bakiyor hangi eleman ariza yapdigina.Tamir edib proqram vermeden islem yapada bilir.Proqram kim yukluyor dersen Indesit ariston servislerinden yukleme yapa bilirsin.Ilk isin elektrinikcide tamir etdirib yoklaman.Kolay gelsin

Teşekkür ederim. Ben de dun gece durmadim actim makinayi. Kartinda yanik yeri gordum. Simdilik sorum su. Karti her hangi bir elektronikciye gotursem. Ayni sekilde tamir ederse programini tekrar yukletmeden kullanabilir miyim.programi Ben YADA baskalarina herhangi biri yukleyebilir mi. Derdim yuksek Mebla odememek.

Genelde ntc devresi patlarsa purogrami siler kart tamircisi kartı test eder bulundugunuz bölgede varsa normal elektronik tamircisi testi yapamaz.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Uflediginde kontak kapatiyor birakinca eski haline geliyor saglam yani..

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

S.a Arkadaşlar, Tamirci degilim ancak elimden geldiğince bu tür şeylerle uğraşıyorum. Evdeki makinada (win60) hafif duman ve koku hasıl olmuş. Hemen fişini çekip bırakmışlar eve gelince inceledim kapak kilidi soketi kavrulmuştu tamamen çıkarıp ayrı soketlerle bağladım sonuç vermedi. Bugün yeni bir kapak kilidi alıp taktım yine sonuc değişmedi. Herşey normal gibi, kilit ışığı sürekli yanık kalıyor, sadece fişi ilk taktığında hangi programda ise 1 sn. Gibi çalışıp duruyor öyle kalıyor.

Kartin resimlerini ekliyorum biraz kararma ondada mevcut.

Yardımınız icin şimdiden teşekkürler.

dyhavavu.jpg

pyny2apy.jpg

ytuse9ap.jpg

2ujy4e2e.jpg

Karti yenisiyle değistirmen lazim..

S.a Arkadaşlar, Tamirci degilim ancak elimden geldiğince bu tür şeylerle uğraşıyorum. Evdeki makinada (win60) hafif duman ve koku hasıl olmuş. Hemen fişini çekip bırakmışlar eve gelince inceledim kapak kilidi soketi kavrulmuştu tamamen çıkarıp ayrı soketlerle bağladım sonuç vermedi. Bugün yeni bir kapak kilidi alıp taktım yine sonuc değişmedi. Herşey normal gibi, kilit ışığı sürekli yanık kalıyor, sadece fişi ilk taktığında hangi programda ise 1 sn. Gibi çalışıp duruyor öyle kalıyor.

dyhavavu.jpg

pyny2apy.jpg

ytuse9ap.jpg

2ujy4e2e.jpg

Cevap için teşekkürler usta, ariza konusunda fikrini alabilirmiyim ne olmuştur?
Birde bu kartın yenisi nekadardir?

Tapatalk kullanılarak gönderildi

selamlar ben istanbulda kart tamiri yapıyorum elimde senin kartından mevcut fiyatıda 75 lira

Merhabalar,

2. el avxd 10 aldım, dijital ekran , yumruk yemiş :)
Manuel olarak on-off düğmesi ve program başlat-durdur düğmesi
ile çalışıyor ama herzaman değil.

Dijital ekranı değiştirmeyi düşünüyorum bu konuda yardımınıza ihtiyacım var
nasır nerden bulurum , makinaya verdiğim kadar para vermek istemiyorum..
( kartı söküp elimde -ama bağlı- tutarken çalışıyor :) , sonra yerine vidalıyorum program devam ediyor. )

teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri