Arduinoda yardım istiyen gelebilir

__YARDIM LÜTFEN___

Merhaba kolay gelsin. Linkini verdiğim videoda bir zip dosyası bir de exe dosyası linki var. Ancak ben zip'ten çıkan dosyaları ne yapacağımı bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

peugeot98

Paylaşımcı üye
Zipli dosyada yaptırırsan diye baskı devrenin gerber dosyası var.Yada yaptırmaz isen kendin plakete yaparsın.Diğerleri devre şeması ve arduino yazılımı.

Hocam cevap için çok teşekkür ederim ben zoraki bu ödevi aldım ve yapamıyorum. arduino yazılımını direkt arduino yüklesek çalışır mı yoksa kendi bilgisayarımda da bir şeyler yapmam gerekiyor mu.

Konu Sah
Emirgkts

Emirgkts

Üye
Sanırsam CNC dosyasını PC atmış

peugeot98

Paylaşımcı üye
Devreyi şemasına göre kurarsan çalışır büyük ihtimalle.

Merhaba,
İnternette Arduinonun çok çeşitleri var. aşağıdakiler kafamı karıştırdı. aralarındaki fark nedir? hangi ihtiyaca göre üretilmiş? Özellikle mini ve micro var iken niye pro mini ve pro micro üretilmiş?

-arduino mini
-arduino micro
-arduino pro mini
-arduino pro micro
-arduino nano

Son düzenleme:
Konu Sah
Emirgkts

Emirgkts

Üye
Merhaba,
İnternette Arduinonun çok çeşitleri var. aşağıdakiler kafamı karıştırdı. aralarındaki fark nedir? hangi ihtiyaca göre üretilmiş? Özellikle mini ve micro var iken niye pro mini ve pro micro üretilmiş?

-arduino mini
-arduino micro
-arduino pro mini
-arduino pro micro
-arduino nano
Farklı G/Ç , HID , arayüz , işleme gücü ve boyut yüzünden farklı arduinolar geliştirilmiştir

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
106,429
Kullanıcılar
395,546
Son üye
dlcoz

Yeni konular