Arduino projesi hakkına destek

nocause

Üye
arkadaşlar merhabalar, arduino ile bir yarış projesi yaptırdım fakat yarım kaldı. projeyi tamamlayacak bir arkadaşa ihtiyacım var. detaylar için 5459722762'den ulaşabilrsiniz.

@paskomya abi artık eskisi gibi boş zamanım olmuyor. forumdakilere elimden geldiğince cevap veriyorum ama proje yapamam artık. teveccühün için sağol

@paskomya abi artık eskisi gibi boş zamanım olmuyor. forumdakilere elimden geldiğince cevap veriyorum ama proje yapamam artık. teveccühün için sağol
canın sağ olsun senin, her şey gönlünce olsun işlerin rast gitsin. bu yoğunluğunda senden bir şey isteyecektim vaz geçtim. bir de benimle uğraşma. (3d yazıcın varmış sanırım bir şey isteyecektim. işlerin hafiflediğinde artık)

@paskomya usta, sen olayı yaz bulunsun belki yardımcı olan olur.;)
çok zor zaten istediğim şeyin Türkçe karşılığı bile tam olarak yok. bu da benim belam. hatcheryde çalıştım nerdeyse hiç bir şeyin tam Türkçe karşılığı yoktu. insanlara anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordu. bazen ortamlarda işimi sorarlardı, sırf konuşmamak için işimi anlatmamak için balıkçıyım derdim. iş sektörümüzde aynı dili (işin dilini) konuşabileceğim insan sayısı güzel ülkemde iki elin parmaklarını geçmezdi.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri