Arduino akıllı bebek bezi projem

Sistemi açıklarsa bizlerde öğreniniz .

Son düzenleme:
Ayrıca bu sensörün atıkla (dışkıyla) sonra nasıl temizlenecek, temizlenmeden nasıl çalışır ...
Hocam anlayamadım neyi açıklayayım?
Bezin neresinde duracak sensör, nasıl adapte edeceksiniz? Kısaca düşündüğünüz senaryoyu aktarın. Komple sunum yapın demiyoruz.

Sensör bu ıslaklığın etkileşimi ile ne kadar dayanacak, ne kadar sağlıklı olur, temizlenip mi takılacak? Aklıma gelen bunlar bilmem siz bunları düşündünüz mü?

Yapmışlar gerçekten. Şahsen asla almam alanıda yadırgarim. Bebek bu işeyince ağlar acıkınca ağlar. Anası da af edersiniz telefonu elinden bırakıp kıçını kaldırsinda baksın bir zahmet çocuğuna. Tarlaya gitmiyorlar kayın babaya kaynanaya bakmıyorlar. Surdan kalk şuraya otur diyen yok. Kendi kendine ısınan evlerde oturuyorlar birde şöyle yoruluyorum böyle perişanım. Gırarım sensörü. Tamam Sakinim. Teşekkürler.

Ayrıca bu sensörün atıkla (dışkıyla) sonra nasıl temizlenecek, temizlenmeden nasıl çalışır ...

Bezin neresinde duracak sensör, nasıl adapte edeceksiniz? Kısaca düşündüğünüz senaryoyu aktarın. Komple sunum yapın demiyoruz.

Sensör bu ıslaklığın etkileşimi ile ne kadar dayanacak, ne kadar sağlıklı olur, temizlenip mi takılacak? Aklıma gelen bunlar bilmem siz bunları düşündünüz mü?
Hocam ben o kadarını hiç düşünmedim projenin prototip yapılacak olunca onları halledebileceğimi düşünüyorum.

Dışkıyla herhangi bir etkileşimi olmayacak zaten yapılan tasarımlardaki gibi idrar yapılan bölgenin önünde duracak.Nem ve sıcaklık sensörü olduğu için dayanıklı olur diye düşünüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri