Arduino önceki komutu iptal etme

İşte o kısmını yapmak size kalmış.

Çözüm yolu gösteriyoruz. Ama çoğu zaman, bir ödevin tamamını yapıp göndermenin iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum.

Düşünün ki yarın bir iş başvurusu yaptınız. Falanca üniversitenin elektronik ya da bilgisayar bölümünü bitirdiniz.

Size diyecekler ki, şunları yapan elektronik devresini tasarla. Ya da C++ ve Qt kütüphanesi kullanarak şu uygulamayı geliştir.

Eğer bu yaptığınız uygulama beğenilirse ancak o zaman sizi yazılı ya da sözlü mülakata çağırırlar.

İşte o kısmını yapmak size kalmış.

Çözüm yolu gösteriyoruz. Ama çoğu zaman, bir ödevin tamamını yapıp göndermenin iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum.

Düşünün ki yarın bir iş başvurusu yaptınız. Falanca üniversitenin elektronik ya da bilgisayar bölümünü bitirdiniz.

Size diyecekler ki, şunları yapan elektronik devresini tasarla. Ya da C++ ve Qt kütüphanesi kullanarak şu uygulamayı geliştir.

Eğer bu yaptığınız uygulama beğenilirse ancak o zaman sizi yazılı ya da sözlü mülakata çağırırlar.
Hocam haklısınız da bu benim kendi yaptığım bir örnek. Kendi yazdığım kod için 2-3 saat uğraştım. Hala öğrenme aşamasındayım emin olun kodları tek tek inceliyorum.

O zaman biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir.

Eğer ödev değilse önerim şimdilik bu örneği bir kenara bırakıp, başka kaynaklardan konuyu adam akıllı öğrenmenizdir.

Sonra benim ve diğer arkadaşların gösterdiği çözümleri uyguladığınızda sonuç ne oldu.

Devre şemasını paylaşmışsınız ama iyi bir yanıt alabilmek için yazılım örneğini de paylaşmanız gerekir.

Ülkemizde sohbet kültürü var. Ama haber grubu kültürü yeteri kadar bilinmiyor.

Nasıl etkili ve güzel soru sorulur?

O zaman biraz daha zamana ihtiyacınız olabilir.

Eğer ödev değilse önerim şimdilik bu örneği bir kenara bırakıp, başka kaynaklardan konuyu adam akıllı öğrenmenizdir.

Sonra benim ve diğer arkadaşların gösterdiği çözümleri uyguladığınızda sonuç ne oldu.

Devre şemasını paylaşmışsınız ama iyi bir yanıt alabilmek için yazılım örneğini de paylaşmanız gerekir.

Ülkemizde sohbet kültürü var. Ama haber grubu kültürü yeteri kadar bilinmiyor.

Nasıl etkili ve güzel soru sorulur?
Hocam başka örnekler de yaptım bunu da denemek istemiştim.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri