Aracım hyundai i20 klima problemim var

Aman su eksiltmesi de direkt üst kapaktadir diyenlere inanmayin. Belki de bir yerlerde kacak vardir. Bazi araclar da az su eksiltmesi olabilir.

Benzer olaylar çoğunun basina gelmiştir. Ben de klima ile epey uğraştım zamanında. Bazen basit çözümü olabiliyor. Her ustaya laf etmek istemem ama bir kismi anlamasa bile tahmini bir seyler yapmaya para almaya çalışıyor. Bilmediğin şeyi bilmiyorum diyeceksin ne var sanki.
Geçmiş olsun size de. Allah kaza bela vermesin.

Üst kapak falan değil zaten usta o kesin çünkü klimayı açtıktan sonra bazen eksiliyor bazen eksilmiyor. Ama zaten sadece kutudaki suyu tamamlıyorum
ustalara laf etmek istemem tabi ki ama afedersiniz şeye bakar gibi bakıyorlar ben bilirim ustayım siz bilemezsiniz diyorlar

kutunun kapağını değiştir o kaçırıyor olabilir ki çoğu aracın taşırma kabından kaçırır...

Ayni problemi yasiyorum hic bir usta cozemedi aracim 90 km gecince klima sogutmuyor hangi ustaya yaptirdiniz

Gölcük'te yaptırdım hocam radyatör kapağının oradan giren hortum yırtılmış oradan eksiltiyordu. Antifriz koyduk ertesi hafta da turbodan çıkan hortumdan eksiltme yapıyordu onu değiştirdik şimdi Allaha şükür su eksiltme yok. Bir tanıdığımda da aynı problem vardı oda aracı kaldırdılar. Bir tane müşürü doğalgaz teflon ile sarıp yerine taktılar onunda sorunu halloldu. Kaputu açıp su birikintisi görüyorsanız aracı kaldırmaya gerek olmuyor. Benim ilk radyatör giren hortumu öyle buldular.ikincisi de hasbelkader aracın altına yattığımda ıslaklık gördüm öyle bulduk

[QUOTE="Beratyilmz, post: berat bey klima problemini nerede yaptirdiginizi sormustum 90 km yi gecince sogutmama olayi icin. Tesekkurler simdiden

Pardon hocam o olay beni çıldırttı. Halen daha sürüyor ama bir ara klima basınç müşürü inü değiştirdim 2 bin km yol yaptım eve geldiğimde klima dan hasta olacak şekilde düzeldi. Oradaki soket tam yer ie oturuyormuş. Ama şimdi gene aynı problem oldu. İstanbula iseniz bostancı oto sanayide çözerler

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri