Arabalı yatak led adaptör yardım?

Merhaba arkadaşlar arabalı yatak aldık ancak adaptör vermediler. Kaç voltluk adaptör bağlayabilirim?
IMG_20190819_141320.jpg
IMG_20190819_141300.jpg
IMG_20190819_141317.jpg

Ben de vardı bunun adaptörü. Yanılmıyorsam 12v tu Bugun bakar dönerim.

Volt ve amperi ¿ önemli

Dikkat 220 volt tarafı trafo izole edilmesi
Firmaya sorun bence sonra garanti kısmı göndersinler led trafosunu ücretsiz bu ürünü satıyorlarsa

Firmaya sordum adaptör dedi ama kaç volt olduğunu bilmiyo. Aslında vermeleri lazım adaptör ama işlerine gelmedi sanırım. İnternette ayarlı adaptör var ama kaç mA alsam bilemedim

Firmaya sordum adaptör dedi ama kaç volt olduğunu bilmiyo. Aslında vermeleri lazım adaptör ama işlerine gelmedi sanırım. İnternette ayarlı adaptör var ama kaç mA alsam bilemedim

İnternette ayarlı adaptör var ama kaç mA alsam bilemedim

ayarlı almayın adaptör almayın !!!

firma ürün satıyor bilmiyor , bilmiyorsanda yardımcı olmak için , size araştırıp döneriz der .
büyük intimalle 12 volt ama kaç amper çektiğini ( led adetleri ? etkisi ) bilmiyoruz .
alırsanız kafanızda hesap yapıp yüksek amper olsun . ) + ilave fazlalık örneğin led amperi % 30 fazlalık gibi düşünün trafo için .
söyle bir yol izleyebilirsiniz .
daha önce bu aldığınız üründen satışı yapılmıştır . satışı yapılan müşteriden bilği almanız olacaktır .
firmanın bu konuda yardımcı olması veya fabrikayadan takılan ledlerin hakkında bilgi alması .

diğer
bu ürünü satan diğer bir firmaya sormanız .

örnek : araba yatak satışı yapan firma ( biraz reklam oldu ama )

https://www.speedylifes.com/urun/titi-mobilya

1.png

Son düzenleme:
İnternette ayarlı adaptör var ama kaç mA alsam bilemedim

ayarlı almayın adaptör almayın !!!

firma ürün satıyor bilmiyor , bilmiyorsanda yardımcı olmak için , size araştırıp döneriz der .
büyük intimalle 12 volt ama kaç amper çektiğini ( led adetleri ? etkisi ) bilmiyoruz .
alırsanız kafanızda hesap yapıp yüksek amper olsun . ) + ilave fazlalık örneğin led amperi % 30 fazlalık gibi düşünün trafo için .
söyle bir yol izleyebilirsiniz .
daha önce bu aldığınız üründen satışı yapılmıştır . satışı yapılan müşteriden bilği almanız olacaktır .
firmanın bu konuda yardımcı olması veya fabrikayadan takılan ledlerin hakkında bilgi alması .

diğer
bu ürünü satan diğer bir firmaya sormanız .

örnek : araba yatak satışı yapan firma ( biraz reklam oldu ama )

https://www.speedylifes.com/urun/titi-mobilya

Ekli dosyayı görüntüle 56499
Ayarlı adaptör zararı nedir pek bilgim yok da

Ayarlı adaptör zararı nedir pek bilgim yok da

led trafosu , kullanın !!
veya
kamera adaptörü ( ayarsız ) amperi ? ( risk bağlantısı az sayılır )

1.png

ayarlı sorunlu voltaj çıkışı + yanlış voltaj riski + amperi ?

Son düzenleme:
Teşekkürler arkadaşlar hepinize

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri