Araba teybi kod bulucu Programlar

arkadaşlar teyibin kodunu çözdünde tekrar aküyü söküp taktında artık kod istemiyor direk açılıyor bunun sebebi nedir acaba key kodu iptal mı ediliyo bilen varsa bilgilendirirseniz sevinirim saygılar..

birde hemen hemen her markayı açabilen purogram varmı varsa ne önerirsiniz acaba tş aderim saygılar..

yeni arabalarda oldukce gıcık bir durumdur bu olduya parkları veya tavan lambasını veya teybi acık unuttunuz sabah arabanıza geldiniz anahtarı taktınız ve cevırdınız bir baktınız tık yok bir kaç kontrolden sonra anladınızki akü bitmiş sonra yeni sıfır akü aldınız taktınız herşey tamam gibi gözküyor arabayı calıstırdınız gidiyorsunuz teybi acalım dediniz o ne CODE ERROR hata hayda ugras ugras dur ya servise götürceksiniz yada oto elektrikçiye

arkadaşlar bizim teyp te kod istiyor,araç fiyat doblo
bp663274908054 7 646 332 316

lütfen yardım edin

MODEL NO: 22DC227/62F
W584 security

bu teybin kodu lazım teyp açılmıyo yardımcı olur musunuz ?

hala cevap bekliyorum kaç gündür arabada teyp dinleyemz olduk yardım edin lütfen ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar buna benzer o kadar çok konu var ve konu her seferinde başıboş kalmış kimseye yardım edilmemiş. bir çok servis bunu ücretsiz yapıyor zaten bu zamana kadar fiat ve vw ve peugeot markalarında teyp koduna para almadılar orjinal teyp aracın üzerinde olsun yeter..

Alıntı Yapmış Programı Kullanmamış Millet İndiriyor Program Çalışmıyor. Sorulara Cevap Bile Veremiyorsun :S

Araba teyplerindeki elektrik kesintisi nedeni ile kod kaybı yaşayanlara faydalı olacağını düşündüğüm programlar. belli başlı oto teyplerindeki kodları bu program vasıtası ile çözebilirsiniz.

7737-d55e5330148950b7f7f283c06ffd1f77.jpg

Konuya Yeni Programlar Eklenmiştir.

Uyumlu Modeller:

Alfa Romeo, Audi, Becker, Blaupunkt, Fiat, Ford, Hyundai, Nissan, Opel, Panasonic, Peugeot, Philips, Volkwagen, Vlvo, Hondai Renault, Seat, Mercedes, Passat, Astra, Albea, Axor, VW, Fiorino, Linea, Dacia, Nissan Qashqai, Citroen Nemo, Honda, Bosch, gibi araçlarla uyumludur.
Merhaba, nissan qashqai için olan exe hangisi?

2006 da nissan qashgai var mıydı?
2011 model benimki. paylaşılan mesajda nssan qashqai de yer aldığı için sordum.
2011 model benimki. paylaşılan mesajda nssan qashqai de yer aldığı için sordum.
Konuya Yeni Programlar Eklenmiştir.

Uyumlu Modeller:

Alfa Romeo, Audi, Becker, Blaupunkt, Fiat, Ford, Hyundai, Nissan, Opel, Panasonic, Peugeot, Philips, Volkwagen, Vlvo, Hondai Renault, Seat, Mercedes, Passat, Astra, Albea, Axor, VW, Fiorino, Linea, Dacia, Nissan Qashqai, Citroen Nemo, Honda, Bosch, gibi araçlarla uyumludur.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri