Araba teybi içine bluetooth modül montajı

Hocam sen süpersin ya aylardır arabadan çıktığımda bile kulaklarımda çınlayan sesten kurtuldum. Ama bunun teknik bilgisi nedir? Kondansatör nasıl bir işlev gördü de parazit kesildi? Normalde bildiğim içinde üzerindeki Voltaja kadar elektriği depolayip bırakırlar değil mi
Uzun zaman geçmiş ama cevap vereyim kondansisatör sadece depolama görevi görmez aynı zamanda filitre görevide görür parazitleri filitre ettiği için artık yok başarabildiğinize sevindim.
benim arabanın orjinal teybine (2005polo) bluetooth modülü ekleyebilecek istanbulda oturan bir ustaya ihtiyacım var
ücretli tabiki
saygılar
İstanbulda illaki bu işi yapabilecek birileri vardır makyajlı kasa polo ise bosch rcd300 teyp vardır bu işlemi yaptırmadan önce safe kodunu bulun veya servisten isteyin yoksa teyp bir daha açılmaz

İstanbulda illaki bu işi yapabilecek birileri vardır makyajlı kasa polo ise bosch rcd300 teyp vardır bu işlemi yaptırmadan önce safe kodunu bulun veya servisten isteyin yoksa teyp bir daha açılmaz
Tolga bey ilginize teşekkürler
bunun içine bluetoots modulu yerlestirilecek kırmızı ile gösterdiğim tape kasetçaları devreye sokan düğmeye basılınca bluetoot devreye girecek
yani kasetçalar kısmı komple iptal edilecek

bunun gibi bir modül eklenecek
55410

benim araçda bu var
55409

Bu teyp varsa sizinki makyajsız kasa yapılır iyi bir usta basitçe yapabilir kaset kısmı iptal olucak tabi

Ben Tekirdağ Çorlu danım ama size yardımcı olamam bazı özel nedenlerden dolayı bilgi paylaşımında problem yok ama her zaman yardımcı olabilirim.

Siz yapıcaksanız yardım ederiz ama teyp in safe kodunu bilmiyorsanız onu öğrenmelisiniz ruhsat ile yetkili servisten kaş yapalım derken gözden olmayın

Size çok açıklaycı bir video paylaşıyorum aracınızdaki teyp ile aynı olması gerek videodaki.Videoda yapılan işlemlerin aynısını yapıcaksınız aynı yerlere Left Right kablolarını lehimliyeceksiniz aynı yerden blutooth modülü için besleme alıcaksınız ama sadece 7805 ile 12 voltu 5 volta düşürmeniz gerekicek çünki videodaki modül 12 volt ile yukarıdaki Buğra nın yaptığı uygulamadaki modül 5 V ile çalışmakta.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri