Araba ayna acılması sorun

unixx

Üye
selam arkadaşkar benım arabanın aynası katlanır motorlu aynalardan . sol tarafdakı ayna durması gereken yerde degil 180 derece de duruyor nerdeyse. Sormak ıstedıgım bu aynanın 4 sanıye calışıp o konumda kalmasını saglıya bılecegim bir elektoronik devere varmıdır.veyaz kabloyu kesıp zamanlıyıcı role taksam olurmu.Şimdiden cok sagolun aynanın sıfırı 1200 tl

Ayna kapaninca ve acilinca durmasi gereken noktalarda muhtemelen bir switch yada reed role bulunuyor olabilir. Bu kontaklarin yeri kaymis kopmus v.s. olabilir.

Icini acip bakmakta fayda var bence.

birde söyle bir devre buldum benım işimi görürmü
selam arkadaşkar benım arabanın aynası katlanır motorlu aynalardan . sol tarafdakı ayna durması gereken yerde degil 180 derece de duruyor nerdeyse. Sormak ıstedıgım bu aynanın 4 sanıye calışıp o konumda kalmasını saglıya bılecegim bir elektoronik devere varmıdır.veyaz kabloyu kesıp zamanlıyıcı role taksam olurmu.Şimdiden cok sagolun aynanın sıfırı 1200 tl
söyle bir devre benim işimi görürmü
asagıdakı devre benım işimi görürmü
Ayna kapaninca ve acilinca durmasi gereken noktalarda muhtemelen bir switch yada reed role bulunuyor olabilir. Bu kontaklarin yeri kaymis kopmus v.s. olabilir.

Icini acip bakmakta fayda var bence.
aynanın durması gereken yerde durması ıcın role switch .yok. durması gereken yer nasıl söyliyeyim . anlatmaya calışayım size yolu düz düşünün yuruyorsunuz tümsek geldi tümsekden cıkarken duruyorum .zorlandıgı yerde duruyor. aynanın ıcını actım motorun bır devre kartı var resmini atıcam size

Ekli dosyalar

• sol ayna.jpg
    sol ayna.jpg
    197.3 KB · Görüntüleme: 9
  • 12v 5 sanıye devre kesılıyor.JPG
    12v 5 sanıye devre kesılıyor.JPG
    168.1 KB · Görüntüleme: 10

Forum istatistikleri

Konular
127,960
Kullanıcılar
449,609