Araç Dvr Kayıt Cihazı Harekete Duyarlı

west point

Üye
Araç dvr kayıt cihazı kullanan varmı? Harekete duyarlımı gerçekten ?

Veya bilen varmı arkadaşlar. Motion detectionda kayıt yapıyormu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arabamı çizmelerinden bıktım. Böyle bir cihaz ben de arıyorum. Ama en fazla 12 saat kayıt yapabilen var. Eğer harekete duyarlı ise bu süre harika olur. Sonuçta hafızayı uzun bir sürede doldurur.

Merhaba,sanırım harekete duyarlı dvr cihazı yok, pır dedektör çıkışını dvr'ye bağlayıp netice alabilirsin.(Besleme voltajını)

Hocam onun için birden fazla kamera kullanmanız gerek.

yogunluklu olarak bu donemde arac dvr kayıt cihazları ile ilgili calışmalarımız var
bir kac yerde emniyet ve belediyelerin aynı zamanda adana da 200 araclık bir fillo işi yaptık ve ilk başlarda bir kac tane firmadan ürün alımı yaptık daha sonra Avenir diye bir marka ile tanıstık avenir mobil dvr cihazlarından testlerden gecip kullanmaya başladıktan sonra doğru karraı veridğimiiz anladık 4 gorüntü 4 sesli harakete duyarlı ozelliği Profesyonel Mobil DVR; CMS, 4 Kanal Video 4 Kanal Ses,
3G, GPS (Araç Takip Sistemi) Wifi 802.11b/g/n
(Wifi ile Otomatik Merkeze bağlantı) D1/HD1/CIF 2.5 inch
1TB HDD, 1 Adet SD kart 64GB, Alarm,
RS485/232, DC8V-36V, Motion Detection, RJ45 girişi, 1 Adet hız sensoru, USB2.0, 4 Kanal DC12V 2A Çikiş,
Enerji harcama: 12W-30W, G-Sensor, Digital watermark, Geç Kamapa Özelliği, Çalışma Sıcaklığı: -25*C-
+85*C
özellklerinde bir ürün ve buun bir cok modelleri var
bunlara da daha detaylı olarak www.mobildvr.tc sitesinden detaylı olarak gorebilrsinzi
Avenir oalrak biz bugüne kadar memnun kaldık size d e tavsiyemiz testini yapın once bir bakın emin olun ondan sonra zaten alacaksınız

piyasada bir çok marka dvr kayır cihazı var bunlar içinde 2 kameralı olanıda var fakat ön cama yapıştırılan bu cihazlar araçta hem çirkin duruyor hemde dvr hırsızlarının çıkması yakındır daha gizli farkedilmez olsa almayı düşünürüm yoksa pahalı bişey zannedip aracı patlatmalından korkuyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri