Araç İçi Kamera Tavsiye

Araç İçin'de Kullanmak İçin Kamera Almak İstiyorum. Arkadaşımda Bir adet vardı kaza yapmış
Görüntüyü almaya çalıştık ve tam kazanın olduğu yerde görüntüyü hatalı yazdığından mp4
dosyası codek hatası verdi ve video açılmadı.Bundan dolayı herhangi bir teknik destekte alamadık.
Bana Tavsiye Edebileceğiniz. Bu gibi sorunlarla karşılaşmayacağım ve sd kart destekli menü ve uygulaması kolay bir kamera varmıdır. Şimdiden İlgilenenlere çok teşekkür ederim.

Daha önce T810 diye bir kamera almıştım.Ayarlardaki sorun nedeniyle satıcı ile temasa geçtiğimde,bir dayak
yemediğim kaldı.3-4 ay sonra başka sorunlar çıktı.Satıcı ve Türkiye temsilcilerine yazdığım yazılara cevap bile vermediler.Onu atıp,yerine ROYCAM RC-906 diye bir alet aldım.3-4 aydır sorunsuz çalışıyor.Hem iç hem
dış kayıt yapıyor.32 gb kartı var.

Yurt içinden alacağınız bir kameradan hayır beklemeyin.
İyi birşey istiyorsanız mutlaka y.dışından almalısınız. En az 60usd gözden çıkartılmalı.
Çözünürlük ve frame değerleri dışında dahü önemlisi görüntü işlemcisidir.
Ambralla serisi tercih edilmeli. Hdr ve cycle record olmalı. Seemless kayıt özelliği şart. Özellikle sıcak yerde yaşıyorsanız pilsiz kondansatörlü model tercih edin.

Yurt içinden alacağınız bir kameradan hayır beklemeyin.
İyi birşey istiyorsanız mutlaka y.dışından almalısınız. En az 60usd gözden çıkartılmalı.
Çözünürlük ve frame değerleri dışında dahü önemlisi görüntü işlemcisidir.
Ambralla serisi tercih edilmeli. Hdr ve cycle record olmalı. Seemless kayıt özelliği şart. Özellikle sıcak yerde yaşıyorsanız pilsiz kondansatörlü model tercih edin.
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Fakat Önerebileceğiniz bir cihaz varmıdır ?

Daha önce T810 diye bir kamera almıştım.Ayarlardaki sorun nedeniyle satıcı ile temasa geçtiğimde,bir dayak
yemediğim kaldı.3-4 ay sonra başka sorunlar çıktı.Satıcı ve Türkiye temsilcilerine yazdığım yazılara cevap bile vermediler.Onu atıp,yerine ROYCAM RC-906 diye bir alet aldım.3-4 aydır sorunsuz çalışıyor.Hem iç hem
dış kayıt yapıyor.32 gb kartı var.
Tavsiyeniz için Çok Teşekkür Ederim Cihazı Araştıracağım.

40usd aldığım. İlk çıkan 1080p kameralardan. Aracın cam açısından dolayı vazgeçemiyorum. 2 tane almıştım. Pilli. 4 defa değiştirdim. Ama a7 işlemci var.
Kapalı, bulutlu hava çekimi

Yağmurlu, kapalı hava çekimi
(1080p izleyin)

Araç İçi Kamera Türkiye'den Ulaşabileceğim Bir Firma Yada Marka Model öneriniz? Teşekkürler.

Selam..
Benimde ihtiyacım var.
Özellikle kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olurlarsa sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri