Arıza yardım

Projede rolünün yerini bulduğunuz gelen ve giden sinyaller adresli olması gerekir.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
makınede ısı ile ilgili birsey varmı sıcaklık ile calısan o set degerlerının uzerıne cıkıyorsa o makıneyı durudura bılır birde not aus yazıyr alama makınelerınde genelede acıl stop butonları ıcın kullanılıyor acıl stopları kontrol et bırde

Balyalara şerit atiyor sicaklik ne bilim hiç akĺima gelmedi.. stoplara baktim sarsintidan kesiyormu falan diye ama değil suan normal calisiyor kurcalarken düzeldi bakalim yapcakmi yine
20170822_141848.jpg

resimdeki 15k10 uzerindeki ayar nedir?

Konuyla ilgilenen herkeze çok Teşekkür ederim hallettim kablo gevşekliğinden kaynaklanmiş kurcalarken elime geldi.. özellikle çözsen okadar gevşemez. Mutlu Akşamlar dilerimm

Makinanın paneli Türkçe. Teknik dökümanında Türkçe olanını temin etmeye bakın.

Saygılar....

15k10 proje kitabının 15. sayfasında olması lazım.15.sayfa ise proje sayfalarının en sag alt köşesinde 15 yazan sayfa.Projeyi incelersen ilişkileri bulursun.Ayrıca 488 nolu arıza 15k10 emniyet rölesinin biracil stop durumundan sonra tekrar aktif edilemediğini bildiriyor.Sebebleri olarak rölenin kendisinin arızalandığını veya x1-x2 röle geri dönüş devresindeki arızadan (kesiklik)dolayı aktifleşemediği olarak açıklanıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri