arıston margerite çamasır makinası arızası

arıston margerita ab 83 çamasır makinası ile ilgili bir arıza sormak istiyorum.cihazın kominitör devamlı dönüyor ve cihaz su pompası çalısıyor başka bir işlem yapmıyor böle bi arıza yaşayan ve çözen olduysa yardımlarınızı bekliyorum

ariston indesit akıza kotlaıı bölümünü okutup sırasıyla uygulayın hataya ulaşamazsanız yardımcı olalım

ali usta cihaz kominitör devamlı yürüyor ve ısık devamlı yanıp sönüyor ve su pompası devamlı çalısıyor

öncelikle( o) sıfır konumuna makinanızı getirin ve de makinanızı calıştırın önce seyrek aralıkla iki kere, sonra 3 sık aralıkla yanıp söndügünde reset atılmış olur akabinde calıştırılması gereken programa getiriniz program başlar arızalı bölüme kadar normal calışır arızalı conpanent(parca) görev aldıgında işlem yerine getirilemiyorsa program şalteri sonsuz döngüye girer sonsuz döngü sırasında ilk seyrek yanan lambaların miktarını peş peşe 2 defa yanana kadar sayın !! cıkan sayı nın (F) karşılıgını sitede ariston indesit arıza kotları bölümündeki kotlarla mukyese ediniz .

Ben sana şunu söyleyeyim program seçici devamlı döndüğü sürede hafıza ışığı yanıp söner.Onu sayman gerekir.1-12 arası arıza belirtir o

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri