arıston magraıtew çamasır makınası

cin_cin

Üye
makına su dışarı bosalmıyordu bende camasır makınasın programlama yerını sötüm baktım elektronık bır devre yok yanı arızalacak parça yok.sonra geri taktım calıştırdım.programlama bölümü kendiliğinden tık tık atıyor ve dönüyor.daha sonra makınanın iç kısmında buluına elektronık kart devresını söktüm baktım bir sey anlamadım ne arızalanmıs olabılır. acaba utala bana yardım edin liütfen.*************@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilk söktün parca program secicidir kolayberi arızalanmaz ama makinanın altındaki elektronik kart o makinanın herşeyidir eyer nemlen me gördüyse prog ramları şaşırır nemlenme yok ise arkadaşım kartın arızalıdır kart deyişmesi gerekir kart çok hassas bir karttır ama ilk önce makinanın altındaki filitreyi temizle temiz ise tahliye pompasının calıştından emin ol çalışıyor ise kartta arıza vardır program seçicinin devamlı dönüyorsa program seçiciyi program işaretlerinden noktalardan herhangi birine getir 10 sn bekle program hafızadan cıksın daha sonra tekrar program ver eğer gene program seçici devamlı dönüyorsa bu da kart arızasını gösterir

tahliye pompasına hiç voltaj gelmiyor.kartın acaba epromu silinmiş olabilir mi?teşekkür ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri