ARİSTON MARGHERİTA 2000 AB84X

samet_748

Üye
"ARİSTON MARGHERİTA 2000 AB84X" model makine devamlı su vermeye çalışıyordu servis manuali indirip inceledim ve f04 hatasını verdigini gördüm.

*F04:presostatkontakları boş konumda takılı kalmış
*CN1 bağlantısını kontrol ediniz
*Presostatbağlantılarını kontrol ediniz
*CN1-Presostatarası bağlantıları kontrol ediniz
*Presostatı değiştiriniz
*Kartı değiştiriniz

presostada bir tokat attım düzeldi bir parti yıkadım yine aynısını yaptı ben bu modelin presostadı nerden alabilirim bursada oturuyorum.

"ARİSTON MARGHERİTA 2000 AB84X" model makine devamlı su vermeye çalışıyordu servis manuali indirip inceledim ve f04 hatasını verdigini gördüm.

*F04:presostatkontakları boş konumda takılı kalmış
*CN1 bağlantısını kontrol ediniz
*Presostatbağlantılarını kontrol ediniz
*CN1-Presostatarası bağlantıları kontrol ediniz
*Presostatı değiştiriniz
*Kartı değiştiriniz

presostada bir tokat attım düzeldi bir parti yıkadım yine aynısını yaptı ben bu modelin presostadı nerden alabilirim bursada oturuyorum.

merhaba,
mevcut prosestat ı kablo bağlantılarını not alarak söküp çıkart piyasada bu işi yapan çok kişi var.her hangi birisinden alabilirsin.Mesela bielsis var setbaşı köprüsünü geçtikten sonra şenöz kuruyemişten yukarıya çıkıyorsun sağda mutlaka yardımcı olurlar.eski bir servis şimdilerde piyasaya çalışıyor.
kolay gelsin abicim.

merhaba bana cevap verebilecek birisi yokmuuu. ARİSTON MARGHERİTA 2000 AB84X makinam yıkama esnasında sürekli dönüyor ne durulama nede sıkmayı otomatik yapıyor. birde o puton sürekli kendi kendine dönüyo durmuyo ancak fişi çekip takınca duruyo. ne yapmam lazım lütfen biri cevap versin elde yıkama zor gelmeye başladı... teşekürler

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri