Arçelik vrf ariza

Merhaba cihaz dış ünite ana eev 'den kondansere giden kısımda kılcal dahil karlanıyor 3lu kombine cihaz gazi sisteme vermiyor ardından komple duruyor cihaz 2unite durup rastgele biri devam ediyor ısıtma yok soğutmasa böyle yapmıyor normal çalışıyor ben ariza için gittiğimde iç ünitelerde kaçak tespit ettim onardım gazını verdim ama durum bu yardımcı olurmusunuz

GyjY52.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Gaz verdiniz ama karisim gazdegilmi gazin ne kadari kacmis ?

Cihaz calisirken emis basma kac psi ?

410a gaz verdim psi değer lerini randımanlı göremedim çünkü sistem hz yükseltmeden kapatıyor 36 iç ünite bağlı sisteme 7ile24 arası klimalar sogutmada 9-10arasi bar sabitti gazi boru metrajı yapmadan verdim fazla yada az olabileceğini düşünüyorum ısıtmada ana eev yi kurbacikla gevsettigim zaman belli bir isitma oldu gec vakte kalmistim hava karardi gevsek biraktim iç boru çıkış sıcaklıkları 45-50 derece idi bıraktığımda lgmv yazılımı ile kontrol ettim tahmini boru uzunluğu 150 mt civari

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri