Arçelik Su yönlendirme parçası

ersagun40

Üye
Arkadaşlar, bu arçelik beko modellerinin deterjan kutuları üzerinde ki su yönlendirme parçası, yerinden nasıl sökülüyor acaba. Parçanın yayı bozulmış, ama yerinden bir türlü çıkaramadım.

Ustam makineyi depoya kaldırdım ancak yarın bakabilirim ama yanılmıyorsam arçelik 3340 modeliydi. Daha önce bir çok modelde de başıma gelmişti aslında, tükenmez kalemlerin içinde ki yayları çıkarıp, bir ucunu parçaya, bir ucunu makina gövdesine tutturuyordum. Yay özelliğini yitirene kadar idare ediyordu. Bazı meslektaşlar o parçanın değiştiğini söyleyince merak ettim. Model fark ediyor mu acaba? Birolda parçayı buldum aslında, ama nasıl söküleceği konusunda malumatım yok.
ARELK ORJNAL OM.MALZEME ETLER OM.SU YNLENDRC YUVASI ALTUS | BROL ISITMA SOUTMA

Ustam makineyi depoya kaldırdım ancak yarın bakabilirim ama yanılmıyorsam arçelik 3340 modeliydi. Daha önce bir çok modelde de başıma gelmişti aslında, tükenmez kalemlerin içinde ki yayları çıkarıp, bir ucunu parçaya, bir ucunu makina gövdesine tutturuyordum. Yay özelliğini yitirene kadar idare ediyordu. Bazı meslektaşlar o parçanın değiştiğini söyleyince merak ettim. Model fark ediyor mu acaba? Birolda parçayı buldum aslında, ama nasıl söküleceği konusunda malumatım yok.
ARELK ORJNAL OM.MALZEME ETLER OM.SU YNLENDRC YUVASI ALTUS | BROL ISITMA SOUTMA

bu parça aşağıdaki su yönlendiriciye tırnak şeklinde geçme.

ama yayın da sağlam olması gerekir.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri