Arçelik orbital enerji yok

• Konbuyu başlatan kadirmania
  • Başlangıç tarihi

paskomya

Profesyonel Üye
bende akıl fikir bitti, tüm bileşenleri sıradan tekrar ölç. eğer hepsi sağlamsa yapacak bir şey yok, yenisine baş vurmak lazım

Konu Sah

kadirmania

Üye
bende akıl fikir bitti, tüm bileşenleri sıradan tekrar ölç. eğer hepsi sağlamsa yapacak bir şey yok, yenisine baş vurmak lazım
Eyvallah ustam. Müsait bı zamanda gösterge kartına giden entegreleri denicem bide oda olmazsa yapacak birşey yok.

paskomya

Profesyonel Üye
Eyvallah ustam. Müsait bı zamanda gösterge kartına giden entegreleri denicem bide oda olmazsa yapacak birşey yok.
bak usta ben tamirciyim akla gelmeyeni bulur tamir ederim ama bazen bizimde sınırlarımız var. olmuyorsa olmaz

by lent

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Sigortanız sağlam mi, voltaj nerde var nerde yok ... Yol takibi yapınız. Parça değişmek her zaman işe yaramaz.

Konu Sah

kadirmania

Üye
Sigortanız sağlam mi, voltaj nerde var nerde yok ... Yol takibi yapınız. Parça değişmek her zaman işe yaramaz.
Sigorta sağlam. Köprü diyota ac 220 giriyor. DC çıkıyor. Blok kondansatör de 320 volt okuyorum.

@paskomya @by lent yardımlarınız için teşekkürler. Arızayi buldum. Bitane diyor çift yönlü gösteriyordu. Devre üzerinde diye düşünmüştüm. Oraya çok odaklanmadim. O diyotu değiştim düzeldi. O diyot da aslında meşhur olan diyormuş. D19 ..

Forum istatistikleri

Konular
116,756
Kullanıcılar
425,605
Son üye
ozdsmt

Yeni konular