Arçelik full automatic 2200 montaj

oraykt

Üye
Merhaba hocam bizde 2200 modeli var. daha bugun ilk defa calıstırdık. alalı bi 3 ay olmuştu :) . şimdi su girişi bağlı pis su gideri de bağlı . yalnız bu makinenin arkasında ucunda filtre gibi bi süzgeç bulunan kırmızı bi çıkışı var. o çıkışdan su akıyor sürekli. makineyi kapattım. kazandaki suyu boşaltmadı. Gider borusundamı bi sıkıntı var? yoksa o kırmızı yere başka bişey takılcak mıydı ? Fotograf yollayacagım birazdan

herşey prosedüre uygun. yalnız o kırmızı şeyden çıkan su neyin nesi bilinmiyor.

he hocam bak fotografa bakınca ögrdüm. o sıcak yazan yerden akıyor su ..

Merhaba hocam bizde 2200 modeli var. daha bugun ilk defa calıstırdık. alalı bi 3 ay olmuştu :) . şimdi su girişi bağlı pis su gideri de bağlı . yalnız bu makinenin arkasında ucunda filtre gibi bi süzgeç bulunan kırmızı bi çıkışı var. o çıkışdan su akıyor sürekli. makineyi kapattım. kazandaki suyu boşaltmadı. Gider borusundamı bi sıkıntı var? yoksa o kırmızı yere başka bişey takılcak mıydı ? Fotograf yollayacagım birazdan

herşey prosedüre uygun. yalnız o kırmızı şeyden çıkan su neyin nesi bilinmiyor.

he hocam bak fotografa bakınca ögrdüm. o sıcak yazan yerden akıyor su ..
tek su girişinden çalışmaz bu modeller bir çamaşır makinası temiz su hortumu daha almalısın.
1-5-METRE-CAMASIR-MAKINESI-TEMIZ-SU-HORTUMU__91275920_0.jpg

yapman gereken nalburdan üst resimdeki hortumdan ve resimdeki çataldan almalısın.
camasir-makinasi-catali-500x500.jpg
sonra çatal çıkışlarına hortumları bağlayıp hortumların diğer ucunuda makinaya bağlamalısın.

Bu arçelik in efsane modeli dir. çift su girişli makina kırmızı bağlantı noktasıda sıcak su girişi sıcak su bağlama imkanınız varsa enerji tasarrufu sağlar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri