Arçelik Ev Tipi Buzdolabı Hatalarının Kısa Sürede Çözümü

alfa romeo

Beyinci Ali Usta
Yönetici
Yönetici
Ev tipi soğutucuların, soğutma güçlerinde oluşabilecek olası hataların en kısa sürede tesbiti için hazırlanmış birçalışma.!

BUYÜK görmek için lütfen resmi tıklayınız

7orta.jpg

11orta.jpg

14orta.jpg

19orta.jpg

20orta.jpg

21orta2.jpg

22orta.jpg

1orta.jpg

Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim .
Siz degerli üyelerinde ellerindeki dökümanları paylaşıp gelecek nesil bakımcıların daha bilgili yetişmesinde katkılarızın olasını temenni ediyorum .

Moderatör tarafında düzenlendi:
ellerine sağlık güzel bir sunum olmuş usta fakat bunları tek tek indirmek yerine bıyerde toplayabılme ımkanı olsaydı cok daha kolay olurdu. yine de tekrardan ellerine sağlık

canına sğlık çok güzel yanlız benim beko 9062 no frost dolabım var üst karlanma yaptı alt soğutmuyordu kontrol ettgim tahliye kanal ısıtıcısı çalışmıyor fakat bu ısıtıcıyı bir türlü bulamadım dolabın neresinde ve nasıl ulaşırım tahliye kanalının üstünde selpantin var altına giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ellerine sağlık güzel bir sunum olmuş

arıston nofrost a1 arıza kodu nedir acaba kart arızasımı

arıston nf a1 hatası yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam resimler açılmıyor hata nerden kaynaklanıyor anlayamadım,

paylaşım için teşekkurler

öncelikle paylaşımınız için teşekkürler.
Evimde Arçelik 4250 T FH marka Buzdolabım var . Genel olarak dolabımdan memnunum. Ancak kapısını açıp kapatınca siren sesi gibi 10- 12 saniye ötüyor. Nedeni ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Benim NF8160 No Frıost Elektrikler kesilip tekrar geldiğinde çat, çut gibi sesler geldi. ve Buzdolabı soğutmamaya başladı . Arızası ne olabili? Kompresör ise kaç liraya? İlk kalkış rölesi ise kaç paraya olur? Birde arka duvar buz tutuyor değiştirmeyi öneriri misiniz.
Yardımcı olabilir seniz sevinirim.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,597
Son üye
CTure

Yeni konular

Geri