Arçelik dün çalısırken sıkma işlemine gelince durdu

Valla bana kalirsa yotubedaki videolari bi izle..dun amcamlarin arçelik marka bulaşık makinasi suyu isitmiyordu..3 sebebi olabilir filan diyordu videodaki eleman..rezistans patlamıştır diye dusunmustum ben fakat ana kart ve rezistans saglam cikti.gozle gorulur bir sorunu yoktu..3.sebep olarak kapaktan makina govdesine giden kablolar sürekli kapak acila acila kopabiliyor filan dedi.gerçekten de öyle olmus.iki tane kablo kopmuştu.baglayinca calisti..sende bi izle videolar fikir verebiliyo

Valla bana kalirsa yotubedaki videolari bi izle..dun amcamlarin arçelik marka bulaşık makinasi suyu isitmiyordu..3 sebebi olabilir filan diyordu videodaki eleman..rezistans patlamıştır diye dusunmustum ben fakat ana kart ve rezistans saglam cikti.gozle gorulur bir sorunu yoktu..3.sebep olarak kapaktan makina govdesine giden kablolar sürekli kapak acila acila kopabiliyor filan dedi.gerçekten de öyle olmus.iki tane kablo kopmuştu.baglayinca calisti..sende bi izle videolar fikir verebiliyo
usta izledim kömürler bitmiştir dediler değiştirdik sonuç bu oldu
şimdi ya anakart yada motor diyorlar motyoru harici de çalısıramam :((
makinanızın üst kapağını açın, ya da nerden açılıyorsa(yotubede makinanın kapak açılışı videosu olabilir) kapağın altında bir sürü kablo olmalı, onları fiş takılı değilken birbirine iyice temas ettirin, özellikle o program ayarlanan kısmın kablolarına bakın
olmadı ustan
sıkmada sağa sola vuruyorsa o sorunu da amortisorlerinin patlak olmasındandır, değişmesi gerekir amortisorlerin
usta kömürlerin teli uzun bırakılmış o tel dıs cevreye degerse kart yanar mı

kart yanik olsa makıne tahliye yaparmı su alır mı benim sadece tahliye yapıyor

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri