Arçelik dün çalısırken sıkma işlemine gelince durdu

behzatta

Üye
makine 20 yıllık arçelik dün çalısırken sıkma işlemine gelince durdu başa aldım sadece su aldı öylece kaldı bekliyor bekliyor suyu boşaltıyor

servis motora baktı kömürler bitmis dedi onları degiştirdi

motoru aldım servisten şimdi fişe takıyorum program ayarladıgım yerden cızırtı geliyor diğer programlara geçiyorum biraz su alır gibi oluyor 1-2 sn onuda kesiyor şimdilik yaptıgı şey su tahliyesi

servise götürmeden su alıyordu bekleyip tahliye ediyordu ayar yaptıgım yerden cızırtı yoktu şimdi sadece 1-2 sn su alıp tahliye ediyor

arkadaslar sorun nedir
ayrıca yeni kömürler eski değişen kömürlerin lehiminin üzerine lehimlenmiş bakır kabloya dogrudan temas etmiyor yani

Son düzenleme:
ara 0536 462 18 59
yakınsan uğra

ustam saol
mesela hangi kabloları kontrol etmelıyım
makinanızın üst kapağını açın, ya da nerden açılıyorsa(yotubede makinanın kapak açılışı videosu olabilir) kapağın altında bir sürü kablo olmalı, onları fiş takılı değilken birbirine iyice temas ettirin, özellikle o program ayarlanan kısmın kablolarına bakın

makinanızın üst kapağını açın, ya da nerden açılıyorsa(yotubede makinanın kapak açılışı videosu olabilir) kapağın altında bir sürü kablo olmalı, onları fiş takılı değilken birbirine iyice temas ettirin, özellikle o program ayarlanan kısmın kablolarına bakın
tamam usta bi bakayım sıkmadayken saga sola vuruyordu oralarada bakayım

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,965
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri