Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

merhaba. arçelik çamaşır makinesinde çalışmama sorunu nedeni ile servis çağırdım kömürleri değişecek denildi ve değişti bu parçalar. ancak makinede kömür değişiminden sonra ses olmaya başladı bunun sebebi nedir ? Birde başka bir konuda kömürlerin 3 cm kadar çıkıntısının olması gerektiği belirtilmiş ama değişimi yapılan kömürlerde o kadar çıkıntı yok. bunu sordum bittikçe kömürü ileri iten bir mekanizma var denildi. Çıkıntı yarım santim kadar var uçlarında.

kömürlerin bitik kardeşim
yenisini taktıktan sonra kömürü kollektöre alıştırması gereklidir bunun için özel bir taş ile motor yüksek devirle dönerken kollektöre sürtmesi gereklidir.

kömürlerin bitik kardeşim
yenisini taktıktan sonra kömürü kollektöre alıştırması gereklidir bunun için özel bir taş ile motor yüksek devirle dönerken kollektöre sürtmesi gereklidir.

cevap için sağolun. kömürleri değişti. Değişimden sonra ses gelmeye başladı. Tamirci de biraz kullanmanız lazım ses gider dedi. O dediğiniz ark taşı sanırım. Birde kömürün çıkıntıları yarım santim civarı. bittikçe içinden çıkacakmış

Merhaba,bir konuda yardımınızı istiyorum,beko d17102es model makina var,makinaya enerji verdikten sonra digital ekran pamukluda olduğu gibi kalıyor başlat işareti yanıp sönüyor,diğer programlara aldığımda devir ve derece işaretleri gidiyor ve başlat yanıp sönmeye devam ediyor,makinada hiç bir şekilde hareket yok,hata kodu olarakta E01 hata kodu veriyor,hata kodu nedir,hata kodu konusunda yardım edermisiniz

Son düzenleme:
Selamlar,?test moduna aldım 1-2 sefer çalıştı,daha sonra aynı hatayı verdi,1.resimde play tuşu kesik yanıyor,çalışmıyor,fikri olan yok mu ustadlar

4T7GPc.jpg

Q8adTJ.jpg

kapı kilidiniz arızalı temin noktasında sıkıntı yaşarsanız yada aklınıza bir şey takılırsa arayın yardımcı olurum.tel: 0536 462 18 59

Çok teşekkür ederim ustad,bulmazsam ırtıbata geçeceğim

Merhabalar arkadaşlar.
Arçelik 7103 he çamaşır makinem var.proğram seçip başlattım fakat kapak kilitlenmedi ve su almaya başlamadı.suyu kontrol ettim var.kapı emniyet kilidini değiştirdim yine tepki vermiyor makine. Resim ekledim bu durumda kaldı cihaz.resetlenmiyor da.061BB22D-4324-4E73-8B81-08104B852A45.jpeg acil yardımcı olursanız çok memnun olurum .

Forumda bakımcıı nickli usta kapı kilidine şase yaptır dedi ama ben beceremem diye kapı kilidi aldım yinede durum değişmedi.ayrıca teşekkür ediyorum bakımcıı iyiki varsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:
D7102 E camasir makinesi var. Makinede pamuklu 60 derece ayarlarken sentetik 30 derece yapıyor veya programı sokmaya getiriyorum pamuklu 90 yapıyor. Böyle bir arızaya öneriniz nedir

Makine yakında söküldü mü arıza yaptı mı?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri