Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

Arkadaşlar Merhaba arçelik 3650m birtürlü sıkmaya geçmiyor sıkma öncesi yavaş yavaş sağa sola defalarca dönüyor fakat birtürlü yüksek devire çıkıp sıkma yapmıyor. alttan tüm boruları ve boşaltma pompasını söktüm kontrol ettim temizleyip geri taktım.birde 30 derecede bile makina suyu çok ısıtıyor

Aşırı ıstma rezinstans delikse ve termostat bozulursa oluşur.
Bu modeller de yük yoksa, kayış gevşekse sıkma yapmaz denge amortisörleride sıkmaya geçmemesine etkendir

merhabalar, bende beko d 5081 çamaşır makinesi var sıkmaya geldiğinde 30 dakika boyunca bi sağa bi sola dönüyor ama sıkma yapamadan programı bitiriyor sebebi ne olabilir? pompa filtresi temiz, kazanla su seviye şalterinin arasındaki borunun içi de temiz

sıkma iptal tuşu basılı yada sıkma devir düğmesi kapalı olabilir.

Sayın yöneticilerim ve ustalarım beko D5081 çm su almıyor su valfine 220 v uyguladım çalışıyor kapı kilitliyor ama şu almıyor kart sağlam dediler tamire yollamıştım nedeni prostat olabilirmi acaba ıvedilikle cvp bekliyorum birde test moduna nasıl alabilirim kodları ile ***@*** mail ime atarmısınız tesekkur ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın yöneticilerim ve ustalarım beko D5081 çm su almıyor su valfine 220 v uyguladım çalışıyor kapı kilitliyor ama şu almıyor kart sağlam dediler tamire yollamıştım nedeni prostat olabilirmi acaba ıvedilikle cvp bekliyorum birde test moduna nasıl alabilirim kodları ile ***@*** mail ime atarmısınız tesekkur ederim
motor kömürlerin bitik olabilir kontrol ediniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Su almasına engelmidir peki

Çamasır makınası beko 6 kg d1 6101 e modeli
Su boşaltmayı felan yapıyor
Ama hangi programı seçsem bir kere döndükten sonra duruyor
Yani program da ilerleme olmuyor. Kayış ve motor saglam
Ne yapmam lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931