Arçelik, Beko Çamaşır ve Bulaşık Makinaları Test Programı

Arçelik 6013 çamaşır makinesi f11 tako açık devresi sorununu nasıl giderebilirim

H11 arızası ne demektir? Motor ile alakalı bir arıza olduğunu duydum ama ilk etapta nerelere bakmam gerekiyor Sizce? Makine 36 50 ft Arçelik

H11 arızası ne demektir? Motor ile alakalı bir arıza olduğunu duydum ama ilk etapta nerelere bakmam gerekiyor Sizce? Makine 36 50 ft Arçelik
motor kömürlerin bitik orijinal 2 kömür alıp değişeceksin. Aklına takılan bir sorun olursa bana 0536 462 18 59 dan bana ulaşabilirsin.

Abi parmağımın ucundaki kablo kırılmış ne yapmalı bu bulunur mu acaba? Yoksa yeni makine mı alayım. Hanim 4 senedir bozulup duran makineyi yapıyorum diye kızıyor o yenisi alınmasından yana... Neyse muhabbet bir yana sökeyim mı motoru ne yapayım?
1500056937357.jpeg

çıktığı yere geçme ise geçirin yok kopmuşsa lehimleyin.istanbul içindeyseniz alın bana gelin yardımcı olayım.

Yok abi samsundayım yenisini uydurdum taktım. Gene çalışmadı kömürler çok kısalmış onlarida bi değiştireceğim uyan bulamadım bir türlü az büyük geleni var şimdi taşlayıp daraltıp takacağım.

Yok abi samsundayım yenisini uydurdum taktım. Gene çalışmadı kömürler çok kısalmış onlarida bi değiştireceğim uyan bulamadım bir türlü az büyük geleni var şimdi taşlayıp daraltıp takacağım.
1500129717168.jpeg

Değiştirdim kömürleri Gene de çalışmadı bi sefer karttan da kötü kokular gelince hanımın zorlaması ile yeni makine alma yoluna gidiyoruz.13 sene kahrımızı çeken makineyi artık emekliye ayırıyorum. LG almayı düşünüyorum. Yada başka bir makine önerisi varsa alabilirim abi. 9 yada 8 kg tek şartımız gerisi çok önemli değil A+++ hangi model olursa...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri