Arçelik ankestre fırın fan sürekli çalışıyor

Kral3519

Üye
Merhaba dostlar Arçelik 1505 ta ankestre fırınım var fırın sıfır konumunda olmasına rağmen o üst tarafta bulunan fan sürekli çalışıyor fişi çekip takıyorum yine çalışıyor ( kapağın üstündeki delikten üfleyen soğutma fanı ) termostat arızası olabilir diye fırını 100 dereceye alıp çalıştırdım 100 e gelince rezidanslar söndü demekki termostat çalışıyor arızası nedir bunun . O fanın kablosunu çekip kullansam sıkıntı olur mu tamiri olmazsa

Fani devreye sokan kontak role buton artık ne ise bilmiyorum. O takılı kalmış olabilir. Fırını açıp fan kablosunu takip et. Kisa devre etmiş olabilir. Onarımı kolay olur sanıyorum. Olmazsa ayır kabloyu dışarıdan ekstra buton koyabilirsin
. O fan sıcak havayı sirkülasyonu için var diye biliyorum. Olmasada olur. Olsa iyi olur. Her modda kullanılmıyor fan

Fani devreye sokan kontak role buton artık ne ise bilmiyorum. O takılı kalmış olabilir. Fırını açıp fan kablosunu takip et. Kisa devre etmiş olabilir. Onarımı kolay olur sanıyorum. Olmazsa ayır kabloyu dışarıdan ekstra buton koyabilirsin
. O fan sıcak havayı sirkülasyonu için var diye biliyorum. Olmasada olur. Olsa iyi olur. Her modda kullanılmıyor fan
Şimdi söküp bakıyorum kardeşim yazarım sonucu sana

Sakın sökmeyin, servise telden sorun olmadı servis randevusuyla baktırın. Yarın sorun olduğunda garanti geçersiz sayılır başkaları müdahale etmiş denir.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri