Arçelik 7103 Sj Çalışmama Sorunu...

yigitgadis

Üye
Merhaba. Evimde kullanmakta olduğum arçelik 7103 sj çamaşır makinası play tuşu sürekli yanıp sönüyor ama hiç bir şekilde makina çalışmaya başlamıyor. Makina kapalıyken başla/bekle tuşuna basılı ve pamuklu modunda iken enerji veriyorum karşıma E10 kodu geliyor başla tuşunu bırakınca ekrandaki bütün simgeler yanıyor. Normal olarak açtığım da fonksiyon 1 ve 3 tuşlarına basılı tuttuğumda E00 diye bir kod gözüküyor.E10 kodu Kapı triyağı kısa devre olarak gözüküyor.E00 kodunu bilmiyorum sizce sorunu nasıl çözebilirim??

kart yada emınıyet anahtarı arızalı.
e10 dedıgın gıbı kapı trıyagı e00 olan her hangı bır arıza kodu fılan degıl.
kolay gelsın

hocam e08 kodu ne oluyor saygılar..

sıkma esnasında makine gezmeye başladı :) makine altına kaydırmazda koydum faydası yok. onla beraber geziyor. sj 7103 için amortisör kodu var mıdır ? değiştirmek için neler yapılır ?

sıkma esnasında makine gezmeye başladı :) makine altına kaydırmazda koydum faydası yok. onla beraber geziyor. sj 7103 için amortisör kodu var mıdır ? değiştirmek için neler yapılır ?

amartisörleri arızalı orijinal amartisörünü alıp değiştir.sadece bir tane pense yeterli amartisör pimlerini çıkarıp eski amartisörleri söküp yerine yenilerini takıp pimleri yerine oturtacaksın çok basit parçaları temin edemessen beni ara yardımcı olurum.tel: 0536 462 18 59

Arçelik 7103 H çamaşır makinesi resetten sonra E 18 hatası veriyor yardım

e18 dengesiz yük arızasıdır.
upload_2016-12-17_19-25-43.png

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri