Arçelik 6588 kurutma fanı arızası (videolu)

Servisten aradılar önce parça değişimi ve ücretsiz 2 yıl ek garanti teklif ettiler kabul etmedim. Makinenin bir şansı daha hakettiğini düşünüyorum çünkü arızaya sebep olan basit bir arıza tazyikle yerinden çıkan hortum tüm makinenin içersine su sıçratmış anakarta kadar o bakımdan ya değişim yada ücret iadesi yapın dedim sonra tekrar aradılar ücret iadesi veya değişim seçebileceğim söylendi bende değişim istedim.

Geşmiş olsun , yeni makinanızı hayırlı olsun , sağlıklı , uzun ömürler dilerim !!!

Satışını enğellemese basınç düşürücü yü mecbur isterler , iyi kurtarmışsınız !!!

parça değişimi + 2 yıl teklif servisin teklifi mantık dışı kalmış ,
teklif firmanın kalitesini düşürmüş .
sizden sonra bu arızalı makina geri dönüşüme mi ? gidecek ,
yoksa
kime kısmet olacak . kimbilir .
Önce sağlık !!! , Sağlıcakla Kalınız .

@confickerbelasi : Önce sağlık !!! , Sağlıcakla Kalınız .

SMOKING-MARYJ.jpg

Sigarayı keyifle içen bu iskelet adam sn. acemi'nin bir zamanlar kullandığı bir avatar'ı bana anımsattı :) Sn. confickerbelası; size son açıklamanızdan sonra merak ettiğim ve aklıma takılanı yeri gelmişken sorayım. Pcnet-forum 'da 2010-2011'de yazı yazan (Sn. dabbe de vardı o yıllarda, sonra ikinizi de bizim forumda seyrek olarak bazen yazı yazarken görmüştüm) siz kendiniz miydiniz yoksa yazı yazan sizin ikiziniz miydi?! Son açıklamanızdan sonra kafam iyice karıştı.:) Kontrol kaleminden önce ben oradaydım (tyasaxsonet olarak belki iyice hatırladınız beni) ve küçümsenmeyecek ölçüde çok iyi bir arakadaşlık ilişkimiz de vardı, çok iyi biliyorsunuz. Kolay gelsin.

Sigarayı keyifle içen bu iskelet adam sn. acemi'nin bir zamanlar kullandığı bir avatar'ı bana anımsattı :) Sn. confickerbelası; size son açıklamanızdan sonra merak ettiğim ve aklıma takılanı yeri gelmişken sorayım. Pcnet-forum 'da 2010-2011'de yazı yazan (Sn. dabbe de vardı o yıllarda, sonra ikinizi de bizim forumda seyrek olarak bazen yazı yazarken görmüştüm) siz kendiniz miydiniz yoksa yazı yazan sizin ikiziniz miydi?! Son açıklamanızdan sonra kafam iyice karıştı.:) Kontrol kaleminden önce ben oradaydım (tyasaxsonet olarak belki iyice hatırladınız beni) ve küçümsenmeyecek ölçüde çok iyi bir arakadaşlık ilişkimiz de vardı, çok iyi biliyorsunuz. Kolay gelsin.
o burada da var pcnet,sdn den sürekli banlandı şuan burada var chiponlineda var onun pc ayrı güvenliğe takmış durumda iyigünler...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri