Arçelik 6588 kurutma fanı arızası (videolu)

Makine cuma günü e2 hatası verdi alttan komple suyu boşalttı sonraki iki denememde suyu alırken aynı anda direkt suyu tahliye ediyor ve hiçbir uyarıda vermiyor arçelik aldığıma bin pişman oldum...
servis çağır baksınlar üretim hatası varsa değişir tabi sen ona müdehale edip bozmadıysan.
bizim herşey arçelik ve sorun yok.

servis çağır baksınlar üretim hatası varsa değişir tabi sen ona müdehale edip bozmadıysan.
bizim herşey arçelik ve sorun yok.
Makinenizi iyi günlerde kullanın benim yaşadığım bu sorunu herkes yaşıyacak diye bir duru yok elbette ancak daha 16 günlük makinenin bu şekilde suyu boşaltması benim açımdan kabul edilemez o bakımdan ücret iadesi isteyeceğim. Garantili mala ben neden müdahale edeyim ki bu çok salakça olurdu.

gerçekçi olmak lazım kurutmalı makinalar marka bağımsız olarak sorunlu olabilir o yüzden ayrıca kurutma makinası var...
değişim olur...
geçmiş olsun profilo olsaydı kanser ederdi servisi...

bazı modellerde sorun olabilir değişimle hal olur.

o zaman vesteli de ele lg yada samsung bak.
Servisten aradılar önce parça değişimi ve ücretsiz 2 yıl ek garanti teklif ettiler kabul etmedim. Makinenin bir şansı daha hakettiğini düşünüyorum çünkü arızaya sebep olan basit bir arıza tazyikle yerinden çıkan hortum tüm makinenin içersine su sıçratmış anakarta kadar o bakımdan ya değişim yada ücret iadesi yapın dedim sonra tekrar aradılar ücret iadesi veya değişim seçebileceğim söylendi bende değişim istedim.

Servisten aradılar önce parça değişimi ve ücretsiz 2 yıl ek garanti teklif ettiler kabul etmedim. Makinenin bir şansı daha hakettiğini düşünüyorum çünkü arızaya sebep olan basit bir arıza tazyikle yerinden çıkan hortum tüm makinenin içersine su sıçratmış anakarta kadar o bakımdan ya değişim yada ücret iadesi yapın dedim sonra tekrar aradılar ücret iadesi veya değişim seçebileceğim söylendi bende değişim istedim.
geçmiş olsun.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,842
Son üye
hpysu

Yeni konular

Geri