Arçelik 6243 4 programlı bulaşık makinesi

Esibzas

Üye
Forumda modeli aradım fakat modelle alakalı konu bulamadım varsa şayet affınıza sığınırım. Bir problemim var lütfen yardımcı olur musunuz ? Makineyi her zamanki gibi açdım fakat ses çıkıyordu ama yıkamıyordu ve bitti ışığı yandı hemen bende kapattım ama ses hala çıkmaya devam ediyor kapak açıkken ses çıkmıyor ama kapağı kapatınca tekrar makinadan çalışmaya başlıcakmış gibi ses geliyor bunun sebebi ne olabilir tekrar belirteyim açma düğmesine basmadan kapağı kapatır kapatmaz uğultu çıkıyor makinadan ? Lütfen yardımcı olun

Önceki programı bitirmemiş olabilir, resetle ana motor filtresini kontrol et, makina ilk iş olarak pompayı çaıştırır!

Teşekkürler yanıtınız için sanırım altına su kaçmış arkaya yatırarak suyu boşalttk sorunsuz çalışır inşallah

Merhaba Arkadaşlar,,,

Benimde Beko D2 3001 S bulaşık makinam var,,, makinam ilk önce su kaçırıyordu sonra çalışırken bir duman ve koku geldi,, söktüm makinayı tahliye motoru yanmış, tahliye pompasını ve su taşıma sayacını değiştirdim,,, makina şimdi çalıştırdığım zaman suyu alıyor ve tahliye ediyor, yıkama ışığı yanıyor ancak yıkama yapmıyor, içine su atıyorum onuda tahliye ediyor,, diğer kontrol edilebilecek yerleri kontrol ettim sorun yok gibi, ön paneli söktüm kart üzerinde yanan bi yer yok,,, yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok memnun olurum,, şimdiden teşekkür ediyorum... Ayrıca siteye yeni üye oldum, çok güzel ve faydalı,, çalışmalarınızda başarılar diliyorum..

Taşma sivici takılı kalmıştır yada tam yerine takılmamış olabilir

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim, taşıma sivicinide kontrol ettim hatta yenisini taktım yine sorun aynen devam ediyor, başka ne yapabilirim, şimdiden yardımlarınız için çok sağolun...

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri