Arçelik 6040e bulaşık makinesi arızası...

ss2

Üye
merhabalar.
aşağıya makinen çalışma şeklindeki arızayı göstermek için video koydum.

ustalar bakabilir mi?

not: 2 ile 2.5 dakikalar arasındaki şekilde çalıştırmaya devam edersem yıkamayı 3 saatte bitiriyor.

[video]http://www.izlesene.com/video/11012012012/5459861[/video]

merhabalar.
aşağıya makinen çalışma şeklindeki arızayı göstermek için video koydum.

ustalar bakabilir mi?

not: 2 ile 2.5 dakikalar arasındaki şekilde çalıştırmaya devam edersem yıkamayı 3 saatte bitiriyor.

[video]http://www.izlesene.com/video/11012012012/5459861[/video]

güce bindiğinde voltaj düşmesi yaşanıyor. prizi değiştirip farklı prizde deneyin. sorun devam ederse kartı değiştirin

güce bindiğinde voltaj düşmesi yaşanıyor. prizi değiştirip farklı prizde deneyin. sorun devam ederse kartı değiştirin

Hocam cevabın için öncelikle teşekkür ederim.

ilk 2 dakikalık çalışmasındaki hafif yanı sönmeler çıplak gözle görülmüyor.
ama 2. dakika ile 2,5. dakika arası çalışmasında tamamen yanp sönüyor ve ayrıca sesli dinlerseniz değişik bir ses geliyor.

Arkadaşlar Arçelik Altus bulaşık makinası aldık.Çok memnunuz makinadan ama bulaşıklarımız çok sarardı neden acaba bilen varmı napılması gereki?.Çamaşır suyu,sirke vs. koymak makinayı bozuyomuş.Oyüzden napacğmzı bilmiyoruz sebebinide bilmiyoruz.Bilen paylaşabilirse sevinirim.Şmdiden teşekkürler.

Kullandığınız deterjanın ağartma etkisi düşük, ya da hızlı programı sık kullanıyorsunuz.
Makinenizde sıvı deterjan kullanmayın. Günlük bulaşıklar için eko 50'C programını kullanmaya çalışın.

Arkadaşlar Arçelik Altus bulaşık makinası aldık.Çok memnunuz makinadan ama bulaşıklarımız çok sarardı neden acaba bilen varmı napılması gereki?.Çamaşır suyu,sirke vs. koymak makinayı bozuyomuş.Oyüzden napacğmzı bilmiyoruz sebebinide bilmiyoruz.Bilen paylaşabilirse sevinirim.Şmdiden teşekkürler.

her bulaşık bulaşık makinesinde yıkanması için uygun değildir. ancak biz ne varsa bulaşık makinesine dolduruyoruz. bu tür ürünler bulaşık makinesinde çabuk yıpranmakda. aldığınız her ürünün kutusunda bulaşık makinesinde yıkanır yada yıkanamaz ibaresi mutlak vardır. bunlara dikkat ediniz

hayırlı geceler benim arçelik 6040e bulaşık makinem var bir dönem bulaşıkları yıkayıp kurutuyor ve bitti ışığı yanıyodu fakat ısıtmaya devam ediyodu şimdi ise ışıkları dahi yanmıyo yani çalışmıyor. anakartını kontrol ettim rolede erime olmuş ana kartı değiştirdim yenisini aldım taktım fakat makinede yine tık yok enerjiyi kontrol ettim açma kapama tuşuna kadar elektrik geliyor sorun ne olabilir?

bana yardımcı olacak biri yokmu

bahsettiğiniz ürünün üretim yılı na göre belirlenmiş olan anakart takılması lazım aynı üründe yaklaşık 5 model kart mevcut bubuda ancak yt servisde bulabilirsiniz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri