arçelik 6030 e bulaşık makinesi arızası yardımcı olun lütfen

mercan50

Üye
selam ustalarım şimdiden yardımlarınız için teşekkkürler yukarıda bahsetttiğim bulaşık makinesi herşeyi hazır ettikten sonra çalıştırıyoruz suyu alıyor bir müddet sonra yani proğrama geçeceği zaman çalışıp hemen stop ediyor bunu devamlı yapıyor ışıkları bu arada yanıyor sönüyor acil yardımlarınıza ve bilginize ihtiyacım var.

selam ustalarım şimdiden yardımlarınız için teşekkkürler yukarıda bahsetttiğim bulaşık makinesi herşeyi hazır ettikten sonra çalıştırıyoruz suyu alıyor bir müddet sonra yani proğrama geçeceği zaman çalışıp hemen stop ediyor bunu devamlı yapıyor ışıkları bu arada yanıyor sönüyor acil yardımlarınıza ve bilginize ihtiyacım var.
hangi ışıklar yanıyor hangi ışıkların yandığını veya yanıp söndüğünü yazarmısın.

selam kardeşim ilginden dolayı teşekkürler 6030e bulaşık makinesinin ışıklarını sormuşun başlat bitir ve proğram düğmesinin ışıkları yanıp sönüyor şöyle izah edeyim makineyi çalıştırıyoruz suyunu alıyor ve tam yıkamaya geçince belki 2 saniye çalışıp duruyor ve bunu sürekli yapıyor bu esnada o bahsettiğim 2 ışıkta beraberinde yanıp sönüyor bir nevi elektirik gelip gidiyormuş gibi yapıyor ben kendimde otomobil elekrikcisiyim. tekrar selamlar

Yıkama Ledi yanıyor ise su giriş hatası veya su sayacı hatası

bitti ledi yanıyor ise ntc hatası
yıkama ve bitti ledi beraber yanıyor ise ısıtıcı hatasın olduğunu gösterir.

[FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold]

[/FONT][/FONT][FONT=Arial,Bold][FONT=Arial,Bold][/FONT][/FONT]

teşekkürler kardeşim bir bakim başara bilecekmiyim

Arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var. Motor yarım tur çeviriyor, bütün ışıklar gidiyor, sonra tüm ışıklar tekrar geliyor. Hata kodu verir gibi değil, elektrik kesintisi gibi. Daha önce başıma gelmişti, kartı değiştirmiştik düzelmişti. Bu arıza kart üzerinden hangi elemandan kaynaklanabilir.?

Arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var. Motor yarım tur çeviriyor, bütün ışıklar gidiyor, sonra tüm ışıklar tekrar geliyor. Hata kodu verir gibi değil, elektrik kesintisi gibi. Daha önce başıma gelmişti, kartı değiştirmiştik düzelmişti. Bu arıza kart üzerinden hangi elemandan kaynaklanabilir.?
kart arızalı.ama şimdi karttaki arızalı parçayıda söylemek bu işten ekmek yiyen insanların topuğuna silah sıkmak gibi bir şey olur.kartı istersen gönder tamir edip gönderelim.

Yurt dışında olmasam inan ki gönderirdim usta. Alfa Romeo Ustam arızalı parçaları başka başlık altında yayınlamış, yarın deneyip ona göre sonucu yazarım. yine de teşekkür ederim. Saygılar

Yurt dışında olmasam inan ki gönderirdim usta. Alfa Romeo Ustam arızalı parçaları başka başlık altında yayınlamış, yarın deneyip ona göre sonucu yazarım. yine de teşekkür ederim. Saygılar

yurtdışında olduğun için yardımcı oluyorum.çözüm için özelden pm attım

ustam banada gondermeniz mümkün mü. selamlar . benim sorunda aynı. yardımcı olabilirmisinız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri