Arçelik 5990 çamaşır makinesi

slmn69

Üye
selam arkadaşlar herkese iyi günler. Annemin arçelik 5990 çamaşır makinesi için teknik servisi çağırdık ama makine kore yapımı ve elinde parça olmadığı için makinemizi yaptıramadık. Arızası bilyaları dağılmış ve keçesi değişmesi gerekiyormuş.Nerden temin edebilirim bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Ölçülerini bilmiyorum.

kardeşim malzemeler bulunur bu sorun değil makinayı sök ara yardımcı olurum tel: 0536 462 18 59

selam arkadaşlar herkese iyi günler. Annemin arçelik 5990 çamaşır makinesi için teknik servisi çağırdık ama makine kore yapımı ve elinde parça olmadığı için makinemizi yaptıramadık. Arızası bilyaları dağılmış ve keçesi değişmesi gerekiyormuş.Nerden temin edebilirim bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Ölçülerini bilmiyorum.
bu makineyi ikinci el olarak buldum ve almayı düşünüyorum ancak hiçbir kullanıcı yorumu göremedim internette. benim için en önemli olan kurutma fonksiyonunun giysileri tüylerden temizleyebilmesi. siz bu makineyi kullandığınıza göre tavsiye eder misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri